logo

18 Nisan 2015

AMACIMIZ DAHA İYİ BİR BEYOĞLU

BEYOĞLU’NUN DAHA İYİ YERLERE GELMESİNDEN MUTLUYUZ

–          BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN:

–          “BEYOĞLU’NDA DOĞDUK, BURADA BÜYÜDÜK, BURAYA HİZMET EDİYORUZ. AMACIMIZ DAHA GÜZEL BİR BEYOĞLU OLUŞTURMAK”

 

image1

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Kasımpaşa Küçükpiyale Mahallesi’nde Mumcuzade Camii’nde kıldığı Cuma namazı sonrası, civarda bulunan semt pazarında esnafın ve vatandaşın hatırını sordu, onların sıkıntısını dinledi. Gezisi sırasında sokak yenileme çalışmalarını inceleyen Demircan “ Beyoğlu’nda doğduk, burada büyüdük, buraya hizmet ediyoruz. Amacımız daha güzel bir Beyoğlu oluşturmak” dedi.

 

BEYOĞLU- Her hafta Cuma namazını Beyoğlu’nun bir mahallesinde farklı camilerde kılan Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, esnaf ziyaretlerini sürdürerek vatandaşlar ile bir araya gelme geleneğine devam ediyor. Cuma namazını Kasımpaşa Küçükpiyale Mahallesi’nde Mumcuzade Camii’nde kılan Demircan, namaz çıkışında civarda bulunan semt pazarında esnafın ve vatandaşın hatırını sordu ve onların sıkıntısını dinledi. Demircan, pazar esnafına hayırlı kazançlar dilerken, kendisine ikram edilen bazı ürünlerin tadına baktı. Pazarda alışveriş yapan vatandaşın ve esnafın isteklerini not ettiren Demircan, aciliyet gerektiren işlerin yapılması konusunda ilgili birim müdürlerine gerekli talimatları verdi.

 

AMACIMIZ DAHA GÜZEL BİR BEYOĞLU OLUŞTURMAK

 

Demircan, esnaf gezisi sırasında yapılan sokak yenileme çalışmalarını inceleyerek ilgili başkan yardımcılarından bilgi aldı. Demircan, bahar ayının gelmesiyle birlikte ilçede bir çok sokağın yenilendiğini hatırlatarak “Beyoğlu’nda doğduk, burada büyüdük, buraya hizmet ediyoruz. Amacımız daha güzel bir Beyoğlu oluşturmak. Bunun için de yenilenen sokaklar bu amacımıza katkıda bulunuyor. Vatandaşımız ve esnafımız daha güzel sokaklarda hayatlarını sürdürecekler,” dedi.

 

Share
409 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2