logo

03 Mayıs 2015

AKYÜREK DUR DURAK BİLMİYOR

6AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, 7 Haziran genel seçimleri kapsamında seçim çalışmalarına  dur durak bilmeden devam ediyor.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, Viranşehir ilçesi Sergen ,Yaban  , Güverli  , Zümrüt , Başaran ve Toklu köylerinde halkla buluşan Akyürek burada vatandaşların taleplerini dinledi.

 

Sorunların çözüm noktasında elinden geleni yapacağını  ifade eden Akyürek,  4 yıldır siz değerli halkımıza nasıl hizmet ettiysek bundan sonraki dönemde de hizmet etmeye, halkımızın hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. AK Parti hizmet partisidir. Viranşehir’de yaptığımız hizmetler bunun ispatıdır. Hizmetlerin katlanarak devamı için, daha gelişmiş ve modern bir Viranşehir için, daha yaşanılabilir bir Viranşehir için, yeni ve sivil anayasa için siz değerli halkımızdan destek istiyoruz. Destek sizden  hizmet bizden. Dedi.

 

Gittiği her köyde 7’den 70’e halkın sevgisiyle, muhabettiyle karşılanan Akyürek, kendisine gösterilen sevgi den dolayı köy halkına teşekkür etti.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek’in seçim çalışmalarına AK Parti  Viranşehir ilçe başkanı Mehmet Yıldırım, Belediye meclis üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları başkanları da eşlik etti.

 

Share
252 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2