logo

01 Mayıs 2015

Akyürek Ceylanpınar’da

7AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri eşliğinde Ceylanpınar’da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Ceylanpınar AK Parti ilçe teşkilatı tarafından coşkuyla ve sevgiyle karşılaşan Milletvekili Mehmet Akyürek, önce ilçe teşkilatı ve gençlik kolları ile bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundu.

Daha sonra Ceylanpınar Kadın Kolları ile görüşen Akyürek, bütün teşkilatın sorunlarını ve taleplerini dinledi, sorunların çözümü ve taleplerin gerçekleşmesi konusunda elinden gelen gayreti sarf edeceğini söyledi.

İlçe yönetimiyle beraber Ceylanpınar Tarım İş Sendikasını da ziyaret eden Akyürek, bir süre sohbet edip taleplerini dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Yeşiltepe Köyünü de ziyaret eden Akyürek köylülerin sorunlarını yerinde inceledi ve yapılması için gerekli talimatları verdi.

Daha sonra Ceylanpınar halkı ile bir araya gelen Akyürek, “Hep birlikte daha iyi günlere doğru yeni Türkiye’yi inşa ediyoruz. Hedefimiz şimdilik 2023 ve her şey halkımız ve memleketimiz için” dedi.

Share
238 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2