logo

28 Ağustos 2016

“Akıttıkları kanda boğulacaklar”

IMG_20160808_000808

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen, “Birlik, Beraberlik ve Kardeşlik Mitingi”nde konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından bazı satırbaşları.

-“Bu saldırıda hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Bir çocuğu kullanarak insanları katleden bu caniler akıttıkları kanda mutlaka boğulacaklardır.”

-“Türkiye terör örgütlerinin ve terör yöntemlerinin hiçbirine teslim olmamıştır, olmayacaktır

-“Halkım bizden idam istiyor. Bunun için fikrimi daha önce söyledim. Bunun kararını verecek TBMM’dir. Ben bu kararı önüme geldiğinde onaylarım.”

-“Gaziantep’te kına gecesinde kan dökenler bu şekilde Gaziantep’e baş eğdireceklerini düşünüyorlarsa yanılıyorlar. Gaziantep burada, peki siz neredesiniz?”

-“20 Ağustos saldırısını yaptıran ve yapanlar da sizlerden hak ettikleri dersi aldılar. ”

-“Türkiye artık bu oyunlara gelmiyor. Terör örgütlerini kullanarak bu ülkeyi dize getireceklerini sananlar yarın kendi ellerinde patlayacak bir bombanın pimini çekeceklerini bildiler.”

-“Sürekli Karkamış’a roket atarak saldırdılar, artık yetti dedik ve şimdi Cerablus boşaltıldı. Cerablus’un sahipleri artık evlerine dönmeye başladı. Cerablus’a dönmek isteyenlere her türlü yardımı sağlayacağız. ÖSO’ya her türlü desteği verdik, onlar da gerekli operasyonu yaptılar.”

-“15 Temmuz’da FETÖ denilen ihanet şebekesi devletten gasp ettiği tanklarıyla, silahlarıyla Gaziantep’e de saldırdı.”

-“Peki Gaziantep FETÖ’ya boyun eğdi mi? Şimdi buradan sesleniyorum, eğer Pensilvanya’daki bu şarlatanların peşinden gidenleriniz varsa artık buradan kopun.”

-“Vatandaşlarımıza sesleniyorum, bu şarlatanların peşinden gidenlerden bildikleriniz varsa bunları karakollara, savcılıklara bildirin, gerekeni yapalım.”

-“Terör örgütlerinin isimleri farklı da olsa aynı amaca hizmet eden yapılar olduklarını biliyoruz. PKK ile DAİŞ arasında ne fark var? 241 insanımızı şehit eden FETÖ’nün PKK ve DAEŞ’ten ne farkı var?”

-“Eskiden bir ASALA vardı, diplomatlarımızı katlederdi. Bunların diğerlerinden bir farkı yok.”

-“Bu millet üzerine gelen tank da olsa, kurşun da olsa, korkmadığını göstermiştir. ”

-” Bu milletin eli öpülür. Bu milletin alnı öpülür. Çünkü bu millet kendilerine haydi meydanlara, ölesiye dediğimizde Allah milletimizden razı olsun hep birlikte meydanlara, havalimanlarına yürüdüler. ”

 

 

Etiketler: » »
Share
458 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2