logo

reklam
02 Eylül 2015

Akgün, Hopa Raporu’nu Kılıçdaroğlu’na teslim etti

Hopa’da yaşanan sel felaketinin ardından bölgede teknik incelemelerde bulunan heyete başkanlık yapan Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, hazırlanan “Hopa Raporu”nu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na teslim etti.

3
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla sel felaketinde büyük zarar gören Hopa’ya yardım eli uzatan CHP, belediyecilik açısından da teknik incelemelerde bulunmak üzere, Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün başkanlığında bir heyeti geçtiğimiz hafta içinde bölgeye göndermişti.

 

Hopa ve bölgesine destek sürecek

 

“Hopa, Ardeşen ilçeleri ve çevrelerindeki incelemelerini tamamlayan CHP’nin en deneyimli belediye başkanlarından Dr. Hasan Akgün tarafından hazırlanan rapor CHP Genel Merkezi’nde Kılıçdaroğlu’na verildi. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar ile birlikte Ankara’ya giden Başkan Akün, Kılıçdaroğlu’na bölgedeki son durum hakkında da bilgi verdi. CHP’li belediye başkanlarına, Hopa ve bölgesindeki sel felaketine duyarsız kalmadıkları için teşekkür eden CHP lideri, sel felaketinin izlerinin tamamen silininceye kadar CHP’nin Hopa’ya desteğini sürdüreceğini belirtti.

Share
329 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2