logo

02 Şubat 2016

Akgün: Birlik ve beraberliğimizi bozamazlar

08Türkiye’nin birlik ve beraberliği en fazla ihtiyaç duyduğu günlerden geçtiğini belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün; “Bizi ayrıştırmayı, bölmeyi asla başaramazlar. Yeter ki biz birlik ve beraberliğimizi koruyalım. Birbirimize sıkı sıkıya sarılalım” ifadesini kullandı.

 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Cemevi’nde düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

 

“Çok faydalı bir iş yaptık”

 

Büyükçekmece Cemevi’inde Salı günleri gerçekleştirilen geleneksel kahvaltı programında Alevi vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Akgün, “Büyükçekmece Cemevi’nde Salı günleri yapılan geleneksel kahvaltıda sizlerle bir arada olmaktan dolayı son derece mutluyuz. Büyükçekmece’deki Alevi vatandaşlarımızın cemevi eksiğini gidererek Türkiye’nin en özel cemevlerinden birini yaptık. Bugün baktığımızda bölgemizde bir cemevinin ne denli ihtiyaç duyulduğunu görüyoruz. Yaptığımız hizmetin ne kadar yararlı olduğunu gördük. Burada her daim anlarla bir arada olmanın huzurunu yaşadık” dedi.

Belediye Meclis üyelerinin de yer aldığı kahvaltı programı sonrası hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Akgün, bu birlik ve beraberlik hiçbir zaman bozulmayacak” şeklinde konuştu.

 

Share
239 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2