logo

28 Şubat 2016

AKÇAKALE’DE UYUMLU ÇALIŞMA

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın ilçe genelinde başlattığı kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarında son nokta Fatih Sultan Mehmet mahallesindeki 7 adet park oldu.

3.,4Akçakale Belediye Başkanlığı Fen İşleri müdürlüğü ekipleri Merkez mahallelerde başlattığı kilitli beton parke çalışmalarında sona geldi. Merkez mahallelerde kilitli beton parke olmayan sokak ve cadde neredeyse kalmadı. Fen işleri ekipleri son olarak Fatih Sultan Mehmet mahallesindeki 7 adet parkın peyzaj düzenlemeleri kapsamında kilitli beton parke taşlarını döşedi. Yapılan bu çalışmalar mahalle halkı tarafından da büyük beğeni topladı. Çalışmaları bizzat yerinde denetleyen Akçakale belediye başkan yardımcısı Muhiddin Altınsoy; “Kısa süre içerisinde başlattığımız beton parke çalışımlarında sona geldik. Bundan sonraki durağımız Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri olarak kırsal mahallelerimizde stabilize yol yapım çalışmalarına başlayacağız.” Dedi.

Çalışmaları meraklı gözlerle izleyen Mahalle sakinleri ise şöyle konuştu; “Akçakale belediyesine teşekkür ederiz sokaklarımızı kilitli parke taşı işle döşediler şimdide paklarımızı yapıyorlar teşekkür ederiz” Dedi.

Ardından sözü alan Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Muhiddin Altınsoy yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Akçakale belediyesi olarak Fatih Sultan Mehmet mahallesinde bulunan bütün cadde  ve sokakları kilitli parke taş döşeme çalışmalarını bitirdik. Şuan mahallemizde bulunan parlarda çalışmalara başladık.Onlarında kilitli parke çalışmalarını bitirip park ve bahçeler müdürlüğümüze teslim edeceğiz.Park bahçeler müdürlüğümüz ise bahar mevsimine doğru çimlendirme ve ağaçlandırma çalışmalarını bitirip halkımızın hizmetine sunacak.Akçakale  belediyesi olarak her zaman halkımızın hizmetindeyiz” Dedi

Son olarak açıklamalarda bulunan Akçakale Belediyesi park ve bahçeler müdürü Mustafa Ercan ise; “Park ve bahçeler müdürlüğü olarak  Fatih Sultan Mehmet mahallesinde toplam 7 adet  parkı teslim aldık. Bu alanları çimlendirip ağaçlandırdıktan sonra  halkımızın hizmetine sunacağız. Halkımızdan tek ricamız yapılan bu çalışmalara sahip çıkmalarıdır.Şeklinde konuştu.

Share
279 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2