logo

Akçakale de 19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı.

19 Ekim “Muhtarlar Günü” Akçakale İlçesin ’de Resmi Törenle Kutlandı.

  unnamed

Muhtarlar Derneği Başkanı Ali KURT’ un muhtarlar adına Atatürk büstüne çelenk koyması ile başlayan tören daha sonra Saygı Duruş ve İstiklal Marşının okunması ile devam etti.

Törene; Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT, Garnizon Komutanı Ufuk KÜÇÜK, Belediye Başkanı Abdulhakim AYHAN, Cumhuriyet Başsavcısı Samet Can ACAR, Jandarma Komutanı, Daire Amirleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali KURT ve Muhtarlar katılım gösterdi.

unnamed-1

Tören’de Konuşan, Muhtarlar Derneği Başkanı Ali KURT; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN aldığı karar doğrultusunda 19 Ekim muhtarlar günü olarak Kabul edilmiştir. Bu vesile ile ilk defa bu yıl kutladığımız ve bundan sonra ki yıllarda da kutlamaya devam edeceğimiz tüm muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutluyorum. Dedi.

unnamed-2

Kaymakam Eyüp FIRAT; Vatandaşlarımızın kamu ve yerel yönetimlerce gerçekleştirilen hizmetlerle buluşması, insanımızın mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gören tüm muhtarlarımızın “19 Ekim muhtarlar Günü’ nü kutluyorum. Dedi.

 unnamed-3

Tören, Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT’ ın muhtarları makamında kabul etmesinin ardından sona erdi.

Share
350 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2