logo

15 Nisan 2015

AKÇAKALE BELEDİYESİ SEZONA HIZLI BAŞLADI.

4Şanlıurfa’nın Akçakale belediyesi Bahar mevsiminin gelmesiyle ilçede parke Taş döşeme  çalışmalarına hızlı başladı.

 

Havaların ısınması ile Akçakale belediyesi ilçe merkezinde bulunan Atatürk mahallesi ve Turgut Özal mahallesinde Parke Taş döşemesine aralıksız devam ediyor.

 

Akçakale belediyesi İlçenin bir çok mahallesinde parke taş döşeme çalışmasına başlarken belediye başkanı Abdulkim Ayhan ilçe merkezinde parke taşı ile döşenmemiş cadde ve sokak bırakmayacaklarını söyledi.

Yapılan çalışmalarla ilgili belediye başkanı Abdulhakim  Ayhan:Akçakale’nin  daha  yaşana bilir bir ilçe haline gelmesi için çalıştıklarını dile getirerek ilk etapta 30 Bin Metre kare kilitli parke Taş ihalesini gerçekleştirdik.Çalışmalarımız şu an itibarı ile Atatürk Mahallesi ve Turgut Özal mahallerinde suratlı bir şekilde devam ediyor. Çalışmalar bittiğinde mahalle sakinleri Kışın çamurundan Yazın tozundan kurtulmuş olacaktır.Belediye olarak ilçe merkezinde parke taşı ile döşenmemiş Cadde ve Sokak bırakmayacağız.Dedi.

 

Kilitli parke taş döşeme Çalışması Atatürk mahallesi.Kaya Sokak,Kule Sokak,Azim Sokak,Duru Sokak,Tuna Sokak.

Turgut Özal Mahallesi:İnce Sokak,Kocatepe Sokak,Nergiz Sokak,Meltem Sokak 1,Meltem Sokak 2,Pamuk Sokak ta Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor.

 

Share
276 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2