logo

13 Ekim 2015

AKÇAKALE BELEDİYESİ İKİ ADET ÇOK AMAÇLI TOPLANTI SALON İNŞAATINA BAŞLADI.

Şanlıurfa’nın Akçakale belediyesi kırsal alanda iki taziye evi yapım inşaatına başladı.

4Akçakale belediyesi Haktanır (İlle) ve Kayalık mahallerinde iki çok amaçlı salon Taziye evi inşaatı, Karatepe mahallesinde ise ilkokul bahçesi kilitli parke taşı ile döşenip okulun ihtiyacı olan 4 adet lavabo yapım inşaatına da başlandı.

Akçakale belediyesi ilçeye bağlı Karatepe İlkokulu bahçesinin toprak olması yağışlı havalarda okul bahçesinin birer çamur tarlasına dönüşmemesi, öğrencilerin bu alanları daha verimli kullanması için okul bahçesini kilitli parke taşı ile döşemeye başladı. Ayrıca okul yöneticilerinin müracaatı üzerene okulun arka bahçesine 4 adet lavabo ve alt yapı kanalizasyon çalışmaları başladı.

Yapılan çalışmaları yerinde denetleyen Akçakale belediye başkan yardımcısı Muhittin Altınsoy yaptığı konuşmada:“Akçakale belediyesi tarafından yapım inşaatı devam eden Haktanır (ille) ve Kayalık çok amaçlı salonlarımızın kontrollerini yaptık. Yükleyici firma yetkililerinden gerekli bilgileri aldık, eksikliklerini söyledik. Ayrıca Karatepe ilkokulunda 4 adet VC yapımı ve okul bahçesini kilitli parke taşı ile döşeme çalışmalarını yerinde denetledik” dedi.

Share
416 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2