logo

09 Haziran 2016

AKÇAKALE BELEDİYESİ HAZİRAN AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

8d94fa33-72b0-436c-8b33-cad3f6104b27Akçakale Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan başkanlığında düzenlenen toplantı ile gerçekleşti. Toplantıda, önceden belirlenen gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Akçakale Belediyesi meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen birleşimin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan; Mübarek Ramazan ayının Akçakale’mize, Urfa’mıza, Ülkemize ve tüm İslam âlemine hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak açtı.

Meclisinin bu ayki ana gündem maddesi keçili mahallesi 1/1000 lik imar plan tadilatıydı. Toplantıda imar planı tadilatı görüşülerek oy birliğiyle kabul edilerek karara bağlandı.

15 belediye meclis üyesinin imzası ile Sigara ve alkolle mücadele, Engelsiz hayat ve tarım komisyonu kurularak komisyon üyeleri seçildi.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan: “Öncelikle tüm İslam âleminin ramazan ayını kutluyorum. Ramazan bu yıl bizlere ülkemize özelikle İslam dünyasına birlik, beraberlik, barış ve kardeşlik getirsin. Haziran ayı meclis toplantımızı gerçekleştirdik. İmarla ilgili keçili mahallesi imar planında tadilat yapılacak.  Bazı komisyonlara üyeler seçtik. Komisyonlara seçilen tüm belediye meclis üyesi arkadaşlarımı kutluyor ve onlara başarılar diliyorum.  ‘Akçakale İçin En İyisi’ sloganıyla durmadan yılmadan çalışmalarımıza Ramazan ayı içerisin dede devam edeceğiz.” Dedi.

Son olarak Akçakale Belediyesinin Akçakale spor’a yaptığı yardımlar ve ilçede devam eden ilaçlama çalışmaları hakkında meclis üyelerine kısa bir brifing verilerek Haziran ayı meclis toplantısı sona erdi.

Share
191 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2