logo

17 Nisan 2015

AKÇAKALE ANADOLU LİSESİNİN İHTİYAÇLARI GİDERİLDİ.

5Akçakale Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesi Akçakale Kaymakamlığı Kaymakam Eyüp FIRAT Tarafından Tüm İhtiyaçları Giderildi.
Akçakale Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu lisesine yeni olarak yaptırılan Fen Laboratuvarı, Kütüphane açılışını gerçekleştirdi.
Açılışa Akçakale Kaymakam Eyüp FIRAT, Milli Eğitim Müdürü Halil TEKYILDIZ, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenci velileri katıldı.
Kaymakam FIRAT İlçe ve İlçe bağlı mahalleleri ziyaretlerine devam ederken ziyaret ettikleri okullarında ihtiyaçlarını gideriyor.
Daha önceden Akçakale Anadolu Lisesini ziyaret ederek okulun ihtiyaçlarını not alan Kaymakam FIRAT Akçakale Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu lisesinin eksiklerinden olan Fen Laboratuvar kuruldu, Fen Laboratuvarın malzemeleri, masa ve taburelerine kadar yeni yaptırıldı. Büyük eksiklerden biri olan Kütüphane yeni açılarak iç kitapları, bu kitapların içinde sınavlara hazırlık kitaplarına kadar alınmıştır. Akçakale Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu lisesine ayrıca 8 olan güvenlik kamerası 14’e, okul içi kamera sayısını 6 ya, 2 Adet Demirden Kamelya, 18 Adet demirden çöp kutusu, Basketbol potaları onarılarak 3’e çıkarıldı, güvenlik kulübesi yeniden onarıldı. Okul çevre duvarları ve dış kapılar yeniden boyandı. Akçakale Belediyesi tarafından 5 Adet oturma bankı yaptırılarak Öğrencilerin hizmetine sunulmuştur.
Akçakale Kaymakamı Eyüp FIRAT; Dönem başında belirlediğimiz hedef doğrultusunda okullarımıza yönelik denetim, inceleme ve ziyaretlerde bulunuyoruz. Okul Müdürlerimiz ve öğretmenlerimizi tek, tek dinliyoruz. Okul gezilerimizde eksikleri gözümüz ile görme imkanı bularak not alıyoruz. Eksiklerimizi kısa sürede gidermeye çalışıyoruz bugün Akçakale Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu lisemize yeni yaptığımız Fen Laboratuvar, Kütüphane ve öğrencilerimize yaptığımız diğer çalışmaları yerinde gördük. Diğer okullarımıza ise çalışmalarımız devam etmektedir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Hayırlı uğurlu olsun dedi.

Share
522 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2