logo

07 Mayıs 2015

Ak Vekil Özcan’ın köy çıkarması

5AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan ve Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Haliliye belediye Başkan Fevzi Demirkol seçim çalışmalarına aralıksız sürdürüyor. Hemen hergün 8 – 10 köyü ziyaret ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vekil Özcan, 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye destek olmalarını istiyor.

 

Seçim çalışmaları kapsamında Harran Meydankapı, Damlasu, Güneş, Minare, Atatürk, Ceylanharabesi, Koyunluca, Bulutlu Mahalleleri ve Şanlıurfa merkez olmak üzere çok sayıda köyleri ve gezen, Sulama Birlikleri, taziye ve düğün ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, 7 Haziran seçimlerinde geçmiş seçimlerde olduğu gibi rekor seviyede AK Partiye oy çıkmasını beklediklerini belirterek, destek ve dua istedi.
Siyali aşireti liderlerinden Feyyaz Gündoğan, “Yuvamızdayız, AK Parti için çalışmalarımız devam edecek, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın” derken, Şanlıurfa AK Parti Milletvekili Doç.Dr. Özcan ise, “Seçim çalışmalarımız devam ediyor. Gittiğimiz her yerde inanılmaz bir teveccüh ile karşılaşıyoruz. Siyali aşiretini de ziyaret ettik, desteklerini aldık. Ben bize teveccüh eden tüm halkımıza ve Siyali aşiretine teşekkür ediyorum” diyerek Akçakaleli ve Harranlıların her zaman Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun yanında olduğunu ispat etmiş olduğunu, bu seçimde de rekor oy vererek AK Partinin iktidar olmasında pay sahibi olacaklarını belirtti.

Share
193 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2