logo

31 Mayıs 2015

AK Vekil Özcan’dan Bedensel Engellilere ziyaret

12AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, seçim çalışmaları kapsamında Eyyübiye ilçesi Bedensel Engelliler Derneğini ziyaret ederek, 7 Haziran seçimlerinde AK Partiye destek ve dua talebinde bulundu.
Eyyüp Peygamber Cami avlusunda bulunan Dernek binasında Engelliler ile bir araya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, burada Eyyübiye Belediyesinin katkılarıyla yapılan, 3G bağlantı noktasıyla, Eyyübiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yetkilileri ile canlı bağlantı kurarak, sağlanan bu hizmeti yerinde gördü ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Eyyubiye ilçesi Bedensel Engelliler Derneği Başkan ve Yönetim kurulu üyelerine teşekkür ettiğini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, “Daha önce dışarda karşılaşmıştık ve geleceğimi söz vermiştim, Bugüne nasip oldu. Allah’a çok şükür birçok konuları çözülmüş, birkaç ufak tefek şeyler var. Gerek Belediyeler ve gerekse Vakıflar Bölge Müdürlüğünü ilgilendiren konuları peyder pey yapıp sorunları aşacağız inşaallah. Sosyal devlet olarak, kendileri de takdir ederler ki; 13 yıl önceki engelli kardeşlerimizin durumu nasıldı, şimdi nasıl. İyileştirme çok, gördüğünüz gibi biraz önce 3G bağlantısını bile buradan yaptık. Eyyubiye Belediye Başkanlığımızın aracılığıyla çok güzel hizmet sunuyorlar burda. Hepimiz engelli adayıyız. Arkadaşlarımızın çoğu sonradan engelli olmuşlardır, hastalıktan veya bir kazadan sonra. Takdiri ilahi, biz kesinlikle hor görmüyoruz, onlara sahip çıkıyoruz. Toplumun dinamiklerinden. Üreticiler ve onları üretim konusunda desteklememiz lazım. Herşeyde bir hayır vardır. Tekrar Başkanlarına ve kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.
Eyyübiye Bedensel Engelliler Dernek Başkanı İmam Karadaş ise, kendilerini ziyarete gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan’a hem teşekkür etti hem de başarılar diledi.

Share
237 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2