logo

01 Mayıs 2015

AK Vekil Özcan’a Seçim Bürosu

19AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimler kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, adına Eyyübiye ilçesinde ve İmam Keskin Mahallesi Eyyüp Peygamber Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Kuş Parkı karşısında hazırlanan Seçim Bürosunun açılışına katıldı.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kaymaz, Dr. Eyüp Tarımak ve Mahmut Birinci tarafından, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Dr. Halil Özcan adına açılan büro görkemli törenle hizmete girdi.

Kendisi adına hazırlanan seçim bürosunun açılışına katılan Vekil Özcan, partililer tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Yüzümüz ak, başımız dik olarak karşınızdayız

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş ve AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kaymaz’ın selamlama konuşmalarının ardından konuşan Vekil Özcan, “Bundan sonra yarım kalan işlerimizi tamamlamak ve bu davamızda sizlere yapılan bu hizmetleri belediye başkanlarımızla, ilçe teşkilatlarımızla daha da ileriye götüreceğiz.  Biliyorsunuz geçen haftalarda Sayın Bakanımızla birlikte 400 projenin sunumunu yaptık. Allah’a çok şükür birçok vatandaşımız 4 yıl içinde Şanlıurfa’ya ne tür hizmetler yaptığımızı orada gördü. Onun için bugün yüzümüz ak, başımız dik olarak karşınıza çıkabildik” dedi.

Eyyübiye Devlet Hastanesi açılıyor

Eyyübiye Devlet Hastanesinin 250 yataklı olduğunu ancak bunu 800 yatağa çıkardıklarını belirten Dr. Özcan, “İnşallah bu Hastahaneyi Eylül veya Ekim ayında açılışını yapıp halkımızın hizmetinize sunacağız” diye konuştu.

 

Bizi tekrar IMF’ye mahkûm etmek istiyorlar

Konuşmasında muhalefet partilerini de eleştiren Dr.Halil Özcan, “Diğer partiler vaatlerinde Diyanet’i, zorunlu din derslerini kaldırmak istiyor. Bizi tekrar IMF’ye mahkûm etmek istiyorlar. Allah’a çok şükür bizler sizlerin desteğiyle sizlere tercüman olmaya çalıştık. Sizlerden alacağımız destekle hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni Türkiye yolunda durmadan emin adımlarla hedefimize doğru yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Özcan, konuşmasının sonunda kendisi adına büro açan AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Kaymaz, Eyüp Tarımak ve Mahmut Binici’ye teşekkür etti.

 

Yapılan açılıştan sonra AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Halil Özcan, seçim bürosu açılışı için gelen misafirleriyle tek tek ilgilenerek kendilerine teşekkür etti.

Share
436 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2