logo

reklam
27 Ekim 2016

AK PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANLARI SİVEREK’TE BULUŞTU

1AK Partili Belediye Başkanları Koordinasyon Toplantısı Siverek’te gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin yanı sıra ilçe belediye başkanlarının da katılım gösterdiği toplantıda bir dizi kararlar alındı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve ilçe belediye başkanları, Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz’ın ev sahipliğinde Siverek’te bir araya geldi. Toplantıya katılım sağlayan Başkan Nihat Çiftçi, Siverek temasları öncesinde Hilvan’a geçerek burada bir dizi temaslarda bulundu.

Temasları çerçevesinde Hilvan Belediyesini ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Hilvan Belediyesi tarafından başlatılan ve uygulaması devam eden bazı projeleri yerinde inceleyerek bilgiler aldı.

Başkan Çiftçi ardından Hilvan Belediyesi sponsorluğunda düzenlenen ortaokul ve liseler arası satranç turnuvasına katılan öğrencileri ziyaret etti. Yarışmaya olan katılımlarından dolayı gençleri tebrik eden Başkan Çiftçi, eğitimin önemine değinerek donanımlı gençler ile Türkiye’nin daha da aydınlık yarınlara yürüdüğünü söyledi. Daha sonra Hilvan Belediyesi’nce faaliyete giren Kadın Kültür Merkezini gezen Başkan Çiftçi, mesleki eğitim kursları hakkında detaylı bilgi aldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin desteklediği ve Hilvan Belediyesi tarafından yürütülen Bilgi Evi’ndeki öğrencileri de ziyaret eden Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime yönelik yatırımlarının sürdüğünü dile getirdi.

BİR SONRAKİ DURAK SİVEREK OLDU

Ardından Siverek’e giden Başkan Çiftçi, ilçe belediye başkanları ile birlikte koordinasyon toplantısı düzenledi.

Toplantının ardından bir değerlendirme yapan Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz katılımlarından dolayı ilçe belediye başkanlarına teşekkür etti.

Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan ve Şanlıurfa Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Cemil Çadak’ın da katılım gösterdiği toplantının çok verimli geçtiğini söyleyen Başkan Nihat Çiftçi “Bugün Siverek Belediye Başkanlığımızın ev sahipliğinde bir araya geldik. Gayet verimli bir toplantı yaptık. Hepimiz de AK Parti çatısı altında bir sevda ile halkımıza hizmet veriyoruz. Önemli kararlar aldık ve bu kararların uygulanması noktasında hepimiz ortak hareket edeceğiz. Ev sahipliğinden dolayı Siverek Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Başkan Çiftçi, daha sonra Siverek’te bir dizi temaslarda bulundu ve akşam saatlerinde kent merkezine döndü.

Share
200 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2