logo

16 Nisan 2015

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mazhar BAĞLI’dan ŞANDER’e anlamlı ziyaret

ŞANDER BAĞLIAdalet ve Kalkınma Partisinden Şanlıurfa Milletvekili Adayı olan Prof. Dr. Mazhar BAĞLI, seçim çalışmalarına Ankara Şanlıurfalılar Derneğini ŞANDER’i  ziyaret ederek başladı.

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu ve üyeleri  BAĞLI’nın derneği ziyaretinden dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler.

ŞANDER Başkanı Mahmut NİMETOĞLU Ankara da Şanlıurfa’yı layıkıyla temsil etme gayretinde olan sivil toplum kuruluşu olduklarını vurgulayarak Dernek faaliyetleri hakkında Bağlı’ya bilgi verdi. Ayrıca Ankara da AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı tarafından hatırlanarak Dernek Merkezinde ziyaretlerinin kendilerini bahtiyar kıldığını belirtti.

Başkan NİMETOĞLU, BAĞLI’nın Milletvekili Adaylığından dolayı, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinde Öğretim Üyesi ve AK Parti MKYK üyesi, yıllardır akademisyen olarak çalışan doğruluğu, dürüstlüğü, çalışkanlığı ile bilinen vicdanlı biri olarak Şanlıurfa siyasetine hareket kazandırarak bir lokomotif görevi yapacağı düşüncesinde olduğunu paylaşarak seçim çalışmalarında başarılar diledi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof. Dr. Mazhar BAĞLI yaptığı konuşmalarında, siyasi hayatta sivil toplum kuruluşlarının önemli bir yeri olduğunu belirtti. Ayrıca yaklaşan seçimin hem Şanlıurfa’nın hem de Ülke için önem arz ettiğini, Partisinin bu seçimden zaferle ayrılacağını ve ŞANDER’i Ankara da yalnız bırakmayacağını vurguladı.

BAĞLI, bunun yanında dar ve kıt kaynaklarla ŞANDER’in yaptığı faaliyetlerden dolayı mutlu olduğunu, Dernek merkezinin küçük ve sıcak ortamından pozitif olarak etkilendiğini ancak, en kısa zamanda Dernek Merkezinin Şanlıurfa’ya yakışacak daha geniş bir mekana taşınması için gerekli girişimlerde bulunacağı sözünü verdi.

Nimetoğlu,”ŞANDER olarak ziyaretlerinden dolayı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Prof. Dr. Mazhar BAĞLI’ya teşekkür eder, her zaman yanında olacağımızı belirtir çalışma ve özel hayatında başarılar dileriz”dedi.

Etiketler: » » » »
Share
948 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2