logo

08 Ağustos 2015

Ak Parti Milletvekili Hamide Sürücü Şander’i ziyaret etti

Adalet ve Kalkınma Partisinden Şanlıurfa Milletvekili seçilen Hamide Sürücü Ankara Şanlıurfalılar Derneğini (ŞANDER) ziyaret etti.

 

ŞANDER Yönetim Kurulu Başkanı, Yönetim Kurulu ve üyeleri yapılan ziyaretten memnun olduklarını ifade ettiler.
ŞANDER Başkanı Mahmut Nimetoğlu, Ankara da Şanlıurfa’yı layıkıyla temsil etme gayretinde olan sivil toplum kuruluşu olduklarını vurgulayarak Dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Ayrıca Milletvekili Sürücü’nün sivil toplum kuruluşlarına verdiği değer ve önemden dolayı hatırlanarak Dernek Merkezinde ziyaretlerinin kendilerini mutlu kıldığını belirtti.

 

Başkan NİMETOĞLU;”Sayın Sürücü’nün AK Parti’de çeşitli görevlerde bulunarak genç yaşına rağmen tabiri caizse çekirdekten bir siyasetçidir. Dürüstlüğü, çalışkanlığı ile bilinen vicdanlı biri olarak Memleketimize ve hemşehrilerimize önemli katkılarının olacağını umut ederek çalışmalarında başarılar dilerim”dedi.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Sayın Sürücü yaptığı konuşmasında, siyasi hayatımızda sivil toplum kuruluşlarının önemli bir yeri olduğunu belirtti. ŞANDER’i, Ankara’da her konuda destekleyeceklerini ve yalnız bırakmayacağını vurguladı.

 

Sürücü, bunun yanında dar, kıt kaynaklarla ŞANDER’in yaptığı faaliyetlerden dolayı mutlu olduğunu, dernek merkezinin küçük ve sıcak ortamından pozitif olarak etkilendiğini ancak, en kısa zamanda Dernek Merkezinin Şanlıurfa’ya yakışacak daha geniş bir mekana taşınması konusunda yardımcı olma sözünü verdi.

 

Nimetoğlu son olarak şunları söyledi;”ŞANDER olarak ziyaretlerinden dolayı AK Parti Şanlıurfa Milletvekilimiz Sayın Hamide Sürücü’ye teşekkür eder, her zaman yanında olacağımızı belirtir çalışma ve özel hayatında başarılar diler saygılar sunarız”
Reşat Kuşçuoğlu / Ankara

Share
395 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2