logo

reklam
30 Mayıs 2017

AK Parti il, ilçe, belde teşkilatlarında operasyon geliyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, aylar sonra konuştuğu AK Parti grup toplantısında Batıya yönelik sert açıklamalarda bulundu.

Erdoğan AK Parti grubundaki konuşmasında FETÖ’cülere kucak açan ülkelere resti çekerek, “ Şimdi dünyaya sesleniyorum; Eğer sizler iadei itibara yardımcı olmazsanız bilesiniz ki yarın birgün sizlerin de bizim elimize düşenleriniz olduğu zaman istediğinizde bunları bizden alamayacaksınız. Bunları da inşallah vatandaşlıktan çıkaracağız, iade ettiniz ettiniz etmediğiniz zaman da kusura bakmayın. Men dakka dukka. Biz de bunu yaparız. ” ifadelerini kullandı.

ERDOĞAN’IN KONUŞMASINDAN BAZI SATIRBAŞLARI ŞÖYLE:

-” Türkiye terör örgütleri ile yürüttüğü mücadelesinde çok önemli bir dönemden geçiyor. Son 2 ayda 336 teröristi etkisiz hale getiren güvenlik güçlerimiz maalesef 43 de şehit vermiştir. Terör örgütünün geçmişte hiç girilememiş inlerine girip rekor sayıda mühimmat ele geçiren ve mağaraları teröristlere dar eden güvenlik güçlerimize şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum. Türkiye çok geniş bir alanda yürüttüğü mücadelesini mutlaka ama mutlaka zaferle sonuçlandıracaktır.”

-” Bundan sonra partimizin tüm çalışmalarında beraber olacağız. Bundan sonra işimiz çok daha zor. özellikle MYK ve Grup toplantılarına mümkün olduğu derece katılmaya çalışacağım. Cumhurbaşkanı sıfatıyla yürütmem gereken bir çok işim var katılamadığım toplantıları Sayın Binali Yıldırım kardeşim yapacak. Sayın Binali Yıldırım kardeşime, demokrasi tarihine altın harflerle yazılacak bir süreci başarıyla yürütmüştür. ”

-” 2001 yılında Ak Parti’yi kurduğumuzda milletin sorunları çözümsüz değildir demiştik. En önemlisi de toplumsal merkezi siyasi merkeze taşıma sözü vermiştik. Elbette programımızda yer alan hususlardan hala yapamadıklarımız var. Onları da yeni yönetim sistemimizle hayata geçireceğiz.Bu ülkeye gerçek manada demokrasiyi de cumhuriyeti de refahı da getiren Ak Parti olmuştur. Birileri kabul etmeyebilir ama sosyal hayatın da bir matematiği var.”

-” Evet, Ak Parti demokrattır. Bunun için milli iradeyi hep en üstte tutmuştur. Cumhuriyetçidir.. PKK gibi örgütlere değil sadece cumhura dayanmıştır.”

-“Hak ve özgürlükler konusunda hiçbir  dönemde atılamayan adımlar bizim dönemimizde atılmıştır. Hak ve özgürlüklerde AK Parti’nin atmış adımların hangisini attınız. Bu ülkede kılık kıyafet noktasında bizim yavrularımızı üniversitelerin kapılarından kovanlar siz olmadınız mı, okulların kapısında anneleri ağlatan siz olmadınız mı? Nerede özgürlüğünüz? Devletin içinde kadınlarımızı başı açık başı örtülü olarak ayrımları tabi tutan siz olmadınız mı? Nerede düşünce, inanç fikir özgürlüğü. Özgürlük benim sınıfıma dahil olanlar sözü bizim mantığımızda yoktur. Şu anda Türkiye’de özelde, devletin kurumlarında her yerde başı açık, başı örtülü vardır, demek ki oluyor.”

-” Yüyüyeceksin milletin yürüyecek arkandan’ Yürüdü, öyle yürüdü ki, FETÖ’nün kahpe iz sürücülerine bu ülke teslim edilmedi. Şimdi duruşmalar başladı. Bizler bütün şehitlerimizin ailelerine bu mahkeme kararları ile hakların iadei itibarın sağlanmasını temin edeceğiz. Dünyada bunları korumaya kalkan ülkelere karşı da yargı kararları deyip bunları da onların önüne koyacağız.”

-“Şimdi de dünyaya sesleniyorum; Eğer sizler iadei itibara yardımcı olmazsanız bilesiniz ki yarın birgün sizlerin de bizim elimize düşenleriniz olduğu zaman istediğinizde bunları bizden alamayacaksınız. Bunları da inşallah vatandaşlıktan çıkaracağız, iade ettiniz ettiniz etmediğiniz zaman da kusura bakmayın. Men dakka dukka. Biz de bunu yaparız. “

-” Sandıkta yüzde 50’nin üzerine çıkmak için milletimizin tamamını kucaklamayı hedeflemeliyiz. 80 milyonun tamamına ulaşacak bir çalışma programı hazırlıyoruz. Milletvekillerimiz, teşkilatlarımız, kadın ve gençlik kollarımız, belediye başkanlarımız, meclis üyelerimizle birlikte geceli gündüzlü çalışmaya başlayacağız. ”

-“Bu yıl sonuna kadar il, ilçe, belde teşkilatlarımızın tamamını güncelleyeceğiz. Ortada bir metal yorgunluğu var. Çok daha dinamik, gayretkeş ekiplerle inşallah 20197’a hazırlanmamız gerekiyor. Durmak yok yola  devam, ben sizlere güveniyorum.”

Share
166 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2