logo

02 Ekim 2015

AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN BAŞKAN ÇİFTÇİ’YE ZİYARET

pşşAK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak destek verdiler.

 

Geçtiğimiz günlerde Başkan Nihat Çiftçi’ye yönelik yapılan silahlı saldırısı soncusunda Şanlıurfalı bir çok kurum ve kuruluş, STK temsilcileri ve Mahalle muhtarları geçmiş olsun ziyaretinde bulunmuştu.

 

AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk ve Gençlik Kolları teşkilatı da Başkan Nihat Çiftçi’ye ziyarette bulundu.

 

Ziyaretlerinden dolayı AK Parti Gençlik Kollarına teşekkür eden, Başkan Nihat Çiftçi, “Gençlik kolları ve gençlik bizim her şeyimiz. Gelecekte gençlerimizin ve çocuklarımızın daha iyi yaşayabilmeleri için hizmet ediyoruz. Gençliğe her bakımdan destek verdiğimiz gibi ziyaretlerinden dolayı AK Parti teşkilatımızda önemli bir rol üstlenen Gençlik Kollarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk ise  “Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’ye yapılan saldırıyı kınıyoruz. AK Parti Gençlik Kolları olarak Başkan Çiftçi’ye geçmiş olsun diliyorum” dedi

Share
295 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2