logo

09 Mart 2016

AK PARTİ EYYÜBİYE’DEN FARKLI UYGULAMA

8AK Parti Eyyübiye ilçe Teşkilatından farklı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Gününden farklı bir uygulama yaparak farkındalığını ortaya koydu.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle, kutsal vatan toprağı için canını seve seve veren aziz şehitlerin aile ve yakınlarını ziyaret ederek çeşitli hediyelerde takdim etti.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Eyyübiye ilçe sınırları içerisinde ikamet eden 23 şehit ailesi ve yakınlarını ziyaret ederek farklı bir uygulama yaptı.

AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığının çeşitli kademelerinde görev alan partililer daha önce hazırlanmış olan hediye paketlerini AK Parti Eyyübiye İlçe Binasından alarak ilçede ikamet etmiş olan 23 Şehit ailesini ve yakınlarını vermek üzere yola çıktılar.

Konu ile ilgili açıklama yapan AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Av. İsmail Demirbaş şunları ifade etti. ‘’Herkesin bildiği gibi bugün 8 Mart Dünya Kadınlar günüdür. Bizlerde Annelerimizin, bacılarımızın öncelikle Dünya Kadınlar Günü Kutluyoruz. Bu vesile ile bir farkındalık oluşturma anlamında Eyyübiye ilçesinde şahadete ulaşmış olan şehit ailelerini ziyaret etme gereğini hâsıl bulduk. Bu noktada toplamda Eyyübiye’de 23 tane şehit ailesi mevcut. Kadın kolları, Gençlik kolları, meclis üyeleri ve ana kadememizle beraber bunlara gönül ziyaretinde bulunacağız. Esasında İslami değerlere hâsıl olan bir vazifeyi yerine getirildiği zaman kadınlarımız değeri o zaman ortaya çıkacaktır. Bu noktada tekrardan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. Burada emeği geçen teşkilatımıza ve kardeşlerimize çok teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

Share
275 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2