logo

AK PARTİ BAHÇELİEVLER İSTANBUL EVLERİ SEÇİM BÜROSU AÇILDI

AK PARTİ Bahçelievler İstanbul Evleri Seçim İrtibat Bürosunun açılışı, yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

ak parti bahçelievler

AK PARTİ Bahçelievler ilçe yönetim kurulu üyesi ve Sağlık Komisyonu Başkanı Dr Ahmet Kara’nın sorumlu olduğu İstanbul Evleri Seçim İrtibat Bürosu, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Ak Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av.Zülküf Türkoğlu, Ak Parti İstanbul 3.Böle Millet vekili Adayları ve STK Temsilcililerinin katılımıyla açıldı.

ak aprti

AK PARTİ Bahçelievler ilçe yönetim kurulu üyesi ve Sağlık Komisyonu Başkanı Dr Ahmet Kara’nın sorumlu olduğu İstanbul evleri seçim irtibat bürosu açılışında kendilerini yalnız bırakmayan Şanlıurfalılar Dernek yöneticileri ve Şanlıurfalı hemşehrilerinin yanı sıra Bahçelievler semt sakinleride açılışa eşlik etti.

ak parti
AK PARTİ Bahçelievler İlçe Başkanı Av Zülküf Türkoğlu,Bahçelievler Belrdiye Başkanı Osman Develioğlu,3,Bölge milletvekili adayları, STK Temsilcilerinin de katıldığı açılışta , Mahmut Baykan ile Dr.Hakan Bahadır açılış konuşması yaptı. Açılş programı sonunda İş adamı İbrahim Hacıbozanoğlu, işletmesini yaptığı HACIBOZANOĞULLARI  tesislerine konukları davet ederek Şanlıurfa mutfağından Kebap, Lahmacun ve tatlı çeşitleriyle ikramda bulundu.

 

MERCEK HABER AHMET ÜNER.

Share
1418 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2