logo

AK OCAKLAR GENEL BAŞKANI HAKAN YİĞİT ANTALYA 07 HABER MAGAZİN’İ ZİYARET ETTİ.

Ak Ocaklar Genel Başkanı Hakan Yiğit 07 Haber Magazin Gazetesini ziyaret etti.

Hakan Yiğit kimdir ?

1974 tokat reşadiye doğumlu evli ve 3 çocuk babası olan Hakan Yiğit G.E.M makine teknisyeni bölümü mezunu.

AK Ocaklar kuruluşu ve amacı nedir ?

Siyasete 1991 yılında çocuk iken MGV milli Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı.28 Şubat ve 1998’de davası ve inançları doğrultusunda kazandığı tüm sınavları kaybettirildi.
2001 senesinde etimesgut Ak Parti kurucular kurulunda ve 6 yıl yönetim kurulu üyeliği yaptı.27 yaşında 3 dönem sürecek olan sincan osmanlı mahallesi muhtarlığı görevlerini üst üste kazandı.Ankara Muhtarlar Derneği kurucusu ve başkanlığı ve muhtarlar federasyonu kurucu üyeliğini üstlendi.

30 Eylül 2014 tarihinde alnım ak ve milli manevi değerlerimiz yaşatılmalı diyerek bu günlerde adını sıkça duyduğumuz ve Türkiye’nin büyüyen en güçlü davası olan Ak Ocaklar derneğini kurdu.

Onbinlerce kitleye ulaşarak Anadolu Kardeşliği ve Ahde vefa diyerek 15 Temmuz gecesi hain feto terör örgütünün düzenlediği kalkışmaya karşı direndi.Kardeşi Erkan Yiğit’i şehit verdi.Diğer kardeşi Volkan Yiğit’i gazi verdi.Davasına genç yaşına rağmen çok şey sığdıran Hakan Yiğit gençliğin ve milli dirilişin yeni sembolü oldu.

Büyük Türkiye yolunda sizleride aramızda görmek istiyoruz diyerek Antalyalılara seslenen Hakan Yiğit ”siz yoksanız biz bir eksiğiz” dedi.

Sahip çıkamadığımız dava bizim değildir,diyen Hakan Yiğit vizyonlarının milli irade özgür irade = Ak Ocaklar dedi.

Referandum’a da değinen Hakan Yiğit :
Referandum seçimi siyasi bir seçim değildir.Halkın seçimi’dir dedi.

Barış için,Kardeşlik için,Sevdamız için Referandum’a evet diyoruz dedi.

07 Haber Magazin Gazetesi imtiyaz sahibi Köksal Selçik’de son konuşmasında kendisininde güçlü bir Türkiye için Referanduma evet dediğini açıkladı.

Share
383 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2