logo

28 Mayıs 2015

AK Kadınlardan çat kapı ev ziyareti sürüyor

AK Kadınlardan çat kapı ziyareti sürüyor (9)

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları üyeleri her gittikleri yerde çeşitli hediyeler, tanıtım broşürleri ve karanfil dağıtarak, çat kapı ev ziyaretlerini sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları üyeleri, seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa’nın Eyyubiye ilçesi Tepe ve Göller Mahallesinde çat kapı ziyaretleri ile AK Partiye destek istiyorlar.

Beraberinde Kadın Kolları üyeleriyle birlikte Eyyubiye ilçesi Tepe ve Göller Mahallesinde çat kapı ziyaretleri yaparak çeşitli hediyeler, tanıtım broşürleri ve karanfil verip, AK Partiye destek ve dua istediklerini belirten Şanlıurfa AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Filiz Cevheri, “Bu gün de Eyyubiye Teşkilatımızla birlikte Tepe Mahallesi ve Göller Mahallesinde saha çalışması yaptık. Her gün yaptığımız bütün çalışmalardan biri. İl teşkilatı İl Kadın Kolları olarak her gün 3 ilçemizde ortak ve destek çalışma yapıyoruz. Her gün bütün gün sahadayız. Halkımızın destek ve dualarına talibiz. 7 Haziran’da bütün halkımızı, bütün seçmenimizi sandığa davet ediyoruz. Hep birlikte güçlü bir Türkiye, yeni bir Türkiye ümidiyle halkımızın destek ve oylarına talibiz” diyerek herkese teşekkür etti.

 

Daha sonra Haliliye ilçesi Kadın kolları üyeleriyle birlikte Bahçelievler Mahallesinde çat kapı ev ziyareti yapan AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkan yardımcısı ve üyeleri, aynı şekilde her gittikleri evde ev sakinlerine, yolda karşılaştıkları vatandaşlara AK Partinin 13 yılda yaptıkları icraatlar ve Şanlıurfa’ya yapılan yatırımlar ve sağlanan desteklerden bahsederek destek olmalarını ve dua etmelerini istediler.

Bahçelievler çat kapı ziyaretleri sırasında Milletvekili aday adaylarımızdan Muhasebeciler Odası Başkanı Nihat Taş’ı da ziyaret ederek karanfil hediye ettiler, desteğinin devamını istediler.

 

AK kadınlar, seçim çalışmaları sırasında her gittikleri evden ilgi görmenin kendilerini memnun ettiğini, 7 Haziran seçimlerinde AK Partinin en fazla oyu alan parti olarak yüzünün akıyla çıkacağını söyledi.

 

Share
687 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2