logo

31 Mayıs 2015

AK Kadınlar dur durak bilmiyor

AK Parti İl Kadın Kolları her gittikleri ilçenin Kadın Kolları üyeleriyle birlikte çat kapı ziyaretleri, esnaf ziyaretleri ve mahalle mahalle dolaşarak çeşitli broşürler, tanıtım kitapçıkları, Millete Hizmet yolunda 13 Yıl ve2015-2019 Yeni Şanlıurfa Yeni Projeler kitapçıkları, eski Türkiye’yi hatırlatan gazete kupürlerinin yer aldığı gazeteler ve karanfil dağıtarak AK Partiye destek ve dua istiyorlar.

2--

Zaman zaman beraberlerinde Gençlik Kolları üyeleri, İlçe Teşkilatı üyelerini de yanlarına alan İl Kadın kolları Başkan ve üyeleri Haliliye ilçesi Emniyet Caddesinde çat kapı ev ziyaret, esnaf ziyareti yaparak AK Partiye destek istediler.

 

Daha sonra Eyyubiye ilçesi Küçükhan mahallesine giden AK kadınlar, her gittikleri yerde özellikle bayanlara AK Partinin son 13 yılda yaptıklarını anlatarak, 7 Haziran’da AK Partiye oy vermelerini istiyorlar.

1.

AK Parti İl Kadın kolları Başkan Yardımcısı Filiz Cevheri ve Eyyubiye ilçesi Kadın Kolları Başkanı Tuba Pişkin, gittikleri Küçükhan Mahallesinde (Köyünde) kadınlara hitaben birer konuşma yaparak, her seçimde olduğu gibi bu seçimde de AK Partiye destek olmalarını ve eşlerini, yakınlarını da teşvik etmelerini istediler.

Share
500 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2