logo

11 Mayıs 2015

AK GENÇLER HOCASINI YALNIZ BIRAKMADI

8AK Parti Şanlıurfa il Gençlik Kolları 7 Haziranda yapılacak olan genel seçimler kapsamında seçim çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa il Gençlik Kolları 10 Mayıs Pazar Günü Topçu Meydanında yapılan Büyük Şanlıurfa Mitingi öncesinde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na ve Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Abdurrahim Boynukal’ına destek için yürüdü.

AK Parti Şanlıurfa il Gençlik Kolları başkanlığınca organize edilen destek yürüşü Eski Hal pazarından başlayıp mitingin yapılacağı Topçu meydanında son buldu. Yapılan yürüyüşüne AK Parti Şanlıurfa il Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk, Genel Merkez Gençlik Kolları MYK  üyesi Recep Seyyar, Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Arif Serkan Aydemir, teşkilat üyeleri ve 13 ilçe gençlik kolları üyeleri katıldı.  AK Gençler yapılan destek yürüşü sırasında “AK Gençlik yorulmaz Hocasını bırakmaz” ve “tekbirler” getirildi.

AK Parti Şanlıurfa il Gençlik Kolları Başkanı Sedat Ertürk yapılan yürüyüş ile ilgili şunları ifade etti; öncelikle Başbakanımızın katılımıyla gerçekleşen Büyük Şanlıurfa mitingine katılan Şanlıurfa halkına ve genç kardeşlerime katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Gençlik Kolları olarak gerek miting öncesi hazırlıklarda gerekse mitinge katılım anlamında yoğun bir çalışma içerisinde görevimizi yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. AK Gençlik olarak genel merkezimizin ve İL Başkanımızın verdiği görevleri halkımıza hizmet yolunda yapmaya devam edeceğiz. Şanlıurfa AK Gençlik olarak Başbakanımız Sn. Ahmet Davutoğlu ve Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sn. Abdurrahim Boynukal’ın için yapmış olduğumuz destek yürüyüşüne katılan il ve ilçe gençlik kollarındaki kardeşlerime teşekkür ediyorum. Dedi

Share
313 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2