logo

05 Ekim 2015

AK Başkan Beyazgül’den SKM’ye ziyaret

Şanlıurfa AK Parti İl Başkanı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, Ankara ziyaretinin ardından Seçim koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı, yapılacak çalışmalar konusunda fikir alış verişinde bulundu.

1

AK SKM’nin birimlerini tek tek dolaşıp, görevlilerle uzun uzun sohbet eden İl Başkanı Av. Beyazgül, her birimin yaptıkları çalışmalar konusunda, Medya Tanıtım biriminin bu güne kadar kaç haber geçtiği, haberleri nasıl takip ettikleri, TV’lerdeki özel programlarda Vekil adaylarımızın konuşmalarının tepkileri, Programı biriminin aday Vekillerimizin seçim gezileri programlarının nasıl yapıldığı ve nasıl takip edildiği konusunda ve genel konularda ne gibi çalışmalar yapıldığı bilgisini aldıktan sonra, her birimin çalışmalarını ve takibini genelde nasıl yapmaları gerektiği konusunda kendi fikirlerini aktardı.

 

Başkan Beyazgül, seçimin kazanılmasında SKM’nin büyük rolü olduğunu hatırlatarak, herhangi bir olumsuzlukla karşılandığı taktirde hemen kendilerine bilgi verilmesini, hiçbir işi oluruna bırakmamak gerektiğini belirterek, yapılan çalışmalar konusunda olumlu, olumsuz mutlaka belli zamanlarda kendilerine rapor edilmesini istedi.

Share
356 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2