logo

12 Mayıs 2015

AK aday Süslü’den Hastahane ziyareti


6AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Pedagog Işıl Konal Süslü, beraberinde Karaköprü Belediye Meclis üyesi Vildan Gönüllü Çelik ile birlikte Doğum Evi Hastahanesini ziyaret etti. Hastahane çalışanları ve hastaları ziyaret edip karanfil hediye eden Milletvekili adayı Konal Süslü, bir süre sohbet etti ve AK Partiye destek istedi.

 

Doğum Evi Hastahanesini ziyaret ederek çalışanlara başarılar dileyen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Işıl Konal Süslü, hastaları da tek tek ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip, acil şifa dileğinde bulundu.

 

Hastahane çalışanlarına ve hastalara karanfil de hediye eden Vekil adayı Konal Süslü, “Öncelikle hastalarımıza Allahu Teâlâ’dan acil şifa vermesini diliyorum. İnşaallah bir an evvel iyileşip sağlığınıza kavuşursunuz. Bilindiği gibi AK parti iktidarının 13. yılı oluyor. 13 yıldan beri ülkemizin hemen her yöresinde birçok hizmetler gerçekleştirildi. Şanlıurfa’mıza da birçok yatırım yapıldı. Son 13 yılda AK Parti iktidarı ile Şanlıurfa’ya 24 milyar lira yatırım ve destek sağlandı. Bundan sonra da yatırımlar devam edecek inşaallah” dedi.
AK aday Konal Süslü, Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Şanlıurfa mitinginde herkesin üzerine düşen görevi fazlasıyla yaptığına inandıklarını belirterek, mitinge gösterilen ilgiden dolayı da herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Share
259 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2