logo

26 Mayıs 2015

AK aday Sürücü’den esnaf ziyareti

5AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide Sürücü, Birecik ilçesine bağlı Mezra (belde) Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulunarak AK Partiye destek ve dua istedi. Mezra eski Belediye Başkanı Yusuf Güneş’i de ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundu.

 

Beraberinde Birecik ilçe Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı ile birlikte Mezra mahallesinde esnafları tek tek dolaşarak ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide Sürücü, hemen herkesten AK Partiye destek olmalarını ve ülke genelinde huzur ve refahın devamı, istikrarın sürdürülmesi için dua etmelerini istedi.

 

AK aday Sürücü, Mezra eski Belediye Başkanı Yusuf Güneş’i de ziyaret ederek, bir süre fikir alış verişinde bulunduktan sonra özel bir Hastahaneyi de ziyaret ederek hasta yakınlarıyla sohbet etti, varsa taleplerini sordu ve hastalarına acil şifa dileklerini iletti.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide Sürücü, kurucu Genel Başkanları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu ve diğer partililer gibi vatandaşa hizmetkâr olmaya aday olduğunu, hemşehrilerinin desteklerini ve dualarını beklediğini söyledi.

Share
388 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2