logo

31 Mayıs 2015

AK aday Sürücü Seçim Bürosunda

11AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide Sürücü 7 Haziran’da yapılacak Genel Seçimler öncesinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. AK aday Sürücü, hepimizin din kardeşi olduğunu ve paylaşamayacağımız bir şeyin olmaması gerektiğini söyledi.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide Sürücü, seçim çalışmaları kapsamında gündüz Birecik ilçesinde hem kırsal mahalleleri, hem de merkez de esnaf ziyaretlerinde bulunuyor.

AK aday Sürücü, akşamları ise Seçim Bürosunda vatandaşlarla bir araya geliyor. Burada vatandaşlarla sohbet eden Sürücü, vatandaşlardan gelen talepleri de anında çözmeye çalışıyor.
Seçim Bürosunda konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Hamide Sürücü, “Biz bir olmalıyız, kardeş olmalıyız, kutuplaşmaya izin vermemeliyiz. Hepimiz kardeşiz, paylaşamayacağımız hiç bir şey olmamalı. Biz Peygamber Efendimizin sancağı altında büyüdük. Hepimiz din kardeşiyiz, ölene kadar da öyle devam edeceğiz. Bizi desteklemeye gelen tüm kardeşlerimize, misafirlerimize hoş geldiniz, şerefler verdiniz diyorum” dedi.

Share
530 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2