logo

10 Ekim 2015

AK ADAY ÖZCAN AKÇAKALE KÖYLERİNİ GEZDİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, seçim çalışmalarını aralıksız olarak tam hızda sürdürüyor.

4AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan Eyyübiye ilçesi, Akçakale ve Harran’da kırsal mahallelerde yaptığı ziyaretlerde Köy muhtarları ve bölge kanaat önderlerinden tam destek aldı. Bir günde Akçakale ilçesine bağlı 20 köyü gezen AK Parti Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, her gittiği yerde ilgiyle karşılanırken, mahalle sakinleri ile bir araya gelerek AK Parti’ye destek olmalarını istedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan, AK Parti Eyyübiye ilçe Başkan Yardımcısı Ahmet Çoban, AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mahmut Gündoğdu ile beraber, Akçakale ilçesine bağlı Tilkili, Sevimli, Alatlar, Şekertepe, Donandı, Esendik, Geçitli, Güvenç, İncedere,Köseören, Sınırgören, Akkeçi, Eke Karatepe, Taşkınlar, Aşağı ve Yukarı Cinpolat, Dibek, Duruca,  kırsal mahallelerini ziyaret etti.

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Dr. Halil Özcan ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada “Bugün sadece gezmiş olduğumuz köy sayısı 20 oldu. İnşallah 1 Kasım 2015 gününe kadar bütün köylerimizi ziyaret etmiş olacağız. Her dolaştığımız köyde, bizi ayrı ayrı memnun edici görüntüleri izliyoruz, görüyoruz. Allah bütün hemşerilerimizden razı olsun. Hizmetleri soruyoruz, hizmeti olanlara bakıyoruz, şuanda yapacağımızı yapıyoruz, yetişmeyen sorunları ise seçimden sonraya bırakıyoruz. Bizim amacımız en başta hemşerilerimize hizmet etmek, hizmetkârlık yapmak, hemşerilerimizin dualarını almaktır” dedi.

Share
315 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2