logo

01 Mayıs 2015

AK ADAY EĞİLMEZ HİLVAN’DA SEÇİM BÜROSU AÇTI

AK Parti Milletvekili Adayı Av. Yusuf eğilmez seçim bölgesi Hilvan’da seçim bürosu açarak Karaköprü’den sonra Hilvan’da da çalışmalarına başladı.

1AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati ve Milletvekili adayları ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Hilvan ilçesinde AK parti adaylarını tanıtım programı gerçekleşti.

Burada konuşan AK Parti Milletvekili Adayı Eğilmez, birlik ve doğruluk yolunda ayrılmadan bu davaya hizmet edeceğini vurgulayarak; “Biz Belediye Başkanımızla, Kaymakamımızla, Teşkilatımızla uyum içerisinde Hilvan’a büyük yatırımların yapılmasını sağladık” dedi.

Milletvekili Kasım Gülpınar ise 7 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimde Yusuf Eğilmez’in Hilvanlıların desteği ile milletvekili olarak Urfa’ya hizmet edeceğini belirtti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Şanlıurfa Milletvekili adayı Nureddin Nebati ise böyle coşkulu karşılama programlarının ardından muhalefetin silindiğini belirtti.

Daha sonra seçim bürosunun açılışını yapan Vekil adayları Hilvan’da esnaf ziyareti yaparak esnafın sorun ve taleplerini dinlediler.

Hilvan ilçesine çıkarma yapan AK Parti teşkilatına teşekkür eden Eğilmez; “Böyle coşkulu karşılamalarından dolayı Hilvanlılara ayrıca teşekkür ederim” dedi.

 

Share
241 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2