logo

AHMET KORHAN VE CEYLAN BAYAR’DAN ”KELEPÇE”

AdsızJKJHUzun yıllar süren sessizliğini geçtiğimiz günler içerisinde yayınladıkları “KELEPÇE” adlı single ve Medeni Uçar yönetmenliğinde çektikleri klip ile bozan AHMET KORHAN şimdi de yeni albümler için çalışmalara başlıyor.

“KELEPÇE” adlı single çalışmasının ön hazırlıkları 5 ay sürdü ve kayıtları ROTA MÜZİK tarafından düzenlendi. AHMET KORHAN ve CEYLAN BAYAR’ın yenilikçi stili son günlerin en parlak isimleri arasına girmeye aday görünüyor.
“KELEPÇE” video klipinin yönetmenliğini Medeni Uçar yaptı. İstanbul’da başlayan klip çalışmaları Ayvalık’ta yeni bir gece kulübünde tamamlandı.
AHMET KORHAN yeni çalışmalarına Yalçın Polat desteği ile devam ediyor. Önümüzdeki günlerde yeni stüdyo çalışmalarına başlayacak olan KORHAN, yeni çalışmalarında yeni stili ile fark yaratacağını ifade etti. Tüm singe ve albüm çalışmalarında; dinleyicisini arabasında, eğlence kulüplerinde, evlerinde, kısacası yaşamın her anında eğlendirip, mutlu edecek parçalar yapmayı amaçladığını söylüyor.
AHMET KORHAN ‘’İnsanın sevdiği şey ile uğraşması ve hayalinin peşinden gitmesi gerektiğini ifade etmekle birlikte, kimi zaman karamsarlığa düşülse bile yine, yeniden insanın hayalinin peşinde gitmesi ve umudunu hiç yitirmemesi gerektiğinin altını çiziyor.
İlk çıkışı Dijital platformlarda yayınlanan “KELEPÇE” singel çalışması, CD formatında da 1 Eylül tarihinden itibaren müzik marketlerde yerini alıyor.
AHMET KORHAN ve CEYLAN BAYAR Türkiye’yi şarkılarla dolaşmayı arzuluyor. ilk lansman İstanbul’da yapmayı planlamaktadır. Daha sonraki konser planları arasında ise İzmir, Eskişehir, Ankara gibi şehirler bulunmaktadır.
Adsız

HABER:  YUSUF DOĞMİŞ

Share
1396 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2