logo

04 Ekim 2015

ADAY CEVHERİ KIRSALA ÇIKARMA YAPTI

1AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri kırsal mahallelere çıkarma yaptı.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri seçim çalışmalarını kapsamında temaslarını sürdürüyor.  Seçim çalışmaları kapsamında Zakzuk, Kibar, Sardere, Kayalık, Boncuk, Keçili, Küçüksena ve Çelikler Mahallelerine çıkarma yapan vekil adayı Cevheri’ye yoğun ilgi gösterildi.

 

Mahalle muhtarları, kanaat önderleri ve vatandaşlarla bire bir görüşüp fikir alışverişinde bulunan Cevheri, AK Parti’ye destek istedi.  Gittiği her mahallede 1 Kasım seçimlerinin önemine değinen Cevheri, kendisine iletilen sorunları tek tek not aldı.  Seçim çalışmaları hakkında açıklama yapan Milletvekili adayı Cevheri, “Kırsaldaki tüm vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Bizlere iletilen sorunlar çözülmeyecek sorunlar değil. İnşallah 1 Kasım seçimlerinden sonra yapılacak yatırımlarla bu sorunları çözmeye çalışacağız” dedi.

 

Açıklamasının devamında 1 Kasım’da yapılacak seçimlerin önemine değinen Cevheri, “Haliliye bölgesinde Dağyanı ve Tek tek dağları arasında bulunan mahalleleri ziyaret ettik. Muhtarlar ve vatandaşlarımızla tek tek görüşüp fikir alışverişinde bulunduk. Onların isteklerini ve taleplerini dinliyoruz. İnşallah bu isteklerine en kısa sürede çözüme kavuşturacağız. Gezdiğim süre zarfı içerisinde birçok mahalle ve mezrada temaslarda bulunduk. Gittiğimiz her yerde halkımızın bize gösterdiği teveccühün sandıklara yansıyacağını da umut ediyoruz. Ben halkıma bana verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

Share
405 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2