logo

09 Temmuz 2017

`Adalet istemiyoruz` pankartıyla yürüdü

Bursa’nın Orhangazi ilçesine bağlı Örnekköy Mahallesi’nde yaşayan Muzaffer Katı adlı bir vatandaş, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sözde Adalet yürüyüşünü bakın nasıl protesto etti.

Bursa’nın Orhangazi ilçesi Örnekköy Mahallesi’nde yaşayan Muzaffer Katı adlı bir vatandaşımız, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sözde Adalet yürüyüşüne çok farklı bir şekilde tepki gösterdi.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Adalet” yürüyüşüne tepki olarak “Adalet istemiyoruz” yazılı pankart ile cadde cadde dolaşan Muzaffer Katı ,Kemal Kılıçdaroğlu’nun istediği adaleti ben istemiyorum şeklinde konuştu.

Avamhaber.com’a açıklamalarda bulunan Muzaffer Katı, “bu ülkede başörtü rezaleti , kat sayı ihaneti, 367 garabeti varken adaletten bahsetmeyenlerin adaletini ben istemiyorum. Bu ülkede bir başbakanın eşinin devletin bir hastanesine baş örtüsü yüzünden alınmamasıni adil sayan zihniyetin adaletinden ben istemiyorum, pkk nın temsilcisi ile kolkola yürüyüp istenen adalet benden uzak dursun, vesayet odakları aracılığıyla kurmuş oldukları düzeni bozulanların adaletinden ben istemiyorum.” şeklinde konuştu.

MuzafferKatı’nın yapmış olduğu bu eylem halk tarafından büyük ilgi ve alkışlarla destek gördü.   Bu haber 08.07.2017 01:06:28 tarihinde eklenmiştir.

Haber Kaynağı : www.avamhaber.com

 

Etiketler:
Share
235 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2