logo

reklam
07 Kasım 2016

Süreci Nazi dönemine benzetenler kendi geçmişlerine baksınlar!

fb_img_1453035566080

Türkiye’deki süreci Nazi dönemine benzetenler kendi geçmişlerine baksınlar!

MERCEKHABER GAZETESİ ÖZEL

Avrupa’da son zamanlarda üst üste yapılan Türkiye ve Erdoğan aleyhine idile getirilen yalan ve hakaretlere bir yenisi daha eklendi. Lüksemburg Dışişleri Bakanı Jean Asselborn’dan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için; “Nazi yöntemlerini kullanıyor” dedi. Bu aşağılık ifadelerini biraz daha ileri götürerek Türkiye’deki gelişmeleri “ Bir diktatörün el kitabı” olarak değerlendirme cüretini gösterdi!

Batı’nın densiz politikacısı yalan ve iftiralarını şöyle sürdürdü: “ Tutuklanıp daha sonra salıverilenler resmi gazetede deşifre edildikleri için yeni bir iş bulma şansları kalmıyor. Diplomaları hükümsüz duruma düşürülüyor. Bu insanların bir gelirleri kalmadı. Evlerini satmaktalar ve açlık çekiyorlar. Bu uygulamalar Nazi dönemi uygulamalar metotlarıdır. ”

“İki yüzlü Batı Türkiye’nin terörle haklı mücadelesine leke düşürmenin peşinde!”

Son zamanlarda Türkiye’ye ve Erdoğan’a yönelik Batı merkezli algı operasyonu ile ilgili görüşlerini aldığımız Mercekhaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, gazeteci-yazar Mehmet Zengin şunlar söyledi:

“PKK,YPG ve PYD gibi terör örgütlerini her fırsatta destekleyen “iki yüzlü” Batı; Türkiye’nin terörle haklı mücadelesine leke düşürmenin peşinde! Asselborn ve onun gibileri “yalan ve hakaret “ içerikli algı oyunun birer mümessilleri olmaktan öte bir anlam ifade etmemekteler. “

“Türkiye’ye diz çöktürmek isteyen küresel güçler topyekün saldırıya geçmiş durumdalar. Türkiye’nin diz çökmesi için liderimiz Sayın Erdoğan’ın yıpratılması ve gücünün kırılması gerekmektedir. “Diktatör” söylemi bu amaca hizmet etmesi için sık sık dillendirilerek algı oluşturulmak istenmektedir. “

 “Milletçe bu tehlikeye karşı uyanık olmalı ve birliğimizi zedeleyecek söz ve eylemlerden kaçınmalıyız. Cumhurbaşkanımızın arkasında sonuna kadar dimdik durmalıyız. Bu Emperyalist ve bir o kadar da alçak saldırıyı ancak bu dayanışma ruhuyla, günümüz tabiriyle “Yenikapı Ruhuyla” atlatabiliriz. “

 “Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi birilerinin ve Batı’nın ne söylediğinin bir önemi yoktur. Önemli olan Milletimizin ne söylediği ve söyleyeceğidir! Milletimiz 15 Temmuz’da ve akabinde gerçekleşen “Yenikapı Mitingi” ile son sözünü söylemişti.”

“Türkiye’deki süreci Nazi dönemine benzetenler kendi geçmişlerine baksınlar! Hitler Almanya’sına baksınlar! Musollini İtalyası’na baksınlar! Cezayir’e baksınlar! Sömürdükleri İslam Dünyası’na baksınlar!

“Geçmişleri o kadar kirli ki…!

Türkiye’ye söz söylemeye yüzleri olmamalı!

Ancak hiç utanmadan ve sıkılmadan ve aynaya bakmadan geçmişi ve bugünü tertemiz olan bu aziz millete dil uzatma cüretini göstermektedirler.”

“Ne yaparsa yapsınlar… “Ülkemizi ve liderimizi küresel güçlere ve onların yerli işbirlikçi çakallarına yedirmeyeceğiz”

Etiketler:
Share
465 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2