logo

reklam
06 Kasım 2016

Bild küstahlıkta ve düşmanlıkta sınır tanımıyor!

Türkiye ve Erdoğan düşmanlığıyla bilinen ünlü Alman Bild Gazetesi yine küstah ve nefret dolu bir Erdoğan manşetiyle okurlarının karşısına çıktı.

BİLD, Türkiye’nin iç savaşa sürüklendiği iddiasını ve ‘Diktatör Erdoğan’ başlığını manşetine taşıyarak yeni bir yalana daha imza atmış oldu.

Türkiye düşmanı gazate; “Diktatör Erdoğan’ başlığını kullanarak, “Bu işin sonu daha nereye gidecek?”diyerek haddi aşan ifadeler kullandı.

Haberin devamında HDP’li yönetici ve vekillerin tutuklanması ve Cumhuriyet Gazetesi’ne yönelik gerçekleştirilen operasyona geniş yer verilerek; Türkiye otoriteleşiyor algısı verilmeye çalışıldı .

Haberin ayrıntısı da; “Gece yarısı ‘muhalif’ politikacılar gözaltına alındı.Türkiye iç savaşa sürükleniyor. Cumhurbaşkanı gittikçe diktatörleşiyor. 15 Temmuz darbesinden beri 36 bin şüpheli gözaltına alındı. Hapishaneler doldu taştı. İktidar karşıtı herkes gözaltına alınıyor; darbe karşıtı olanlar bile…” diyerek skandal üzerine skandal ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Kürtlere savaş açtığı yalanını ortaya atan küstah Bild Gazetesi, Avrupa’ya çağrı yaptı:

“Türkiye bu denli bir iç savaşa sürüklenmemişti ve Avrupa kararını vermek zorundadır.”denildi.

İŞTE O KÜSTAH MANŞET:

Etiketler: » » » » » »
Share
612 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2