logo

25 Mayıs 2015

6. Kamu Yararına Teknoloji Konferansı 2015

Halim UTLU
DSC_0372Geçtiğimiz yıl 850’nin üzerinde BT profesyonelinin katılımı ile gerçekleşen 5. Kamu Yararına Teknoloji Konferansı, bu yıl da bilişim sektöründen  geniş kapsamlı katılım ile altıncı kez gerçekleşiyor.
Pek çok önemli konu ele alınacak 
Dünyanın lider teknoloji firmalarından Fujitsu tarafından bu yıl 6.sı düzenlenen Kamu Yararına Teknoloji Konferansı, 26.5.2015 tarihinde JW Marriott Hotel Ankara’da yapılıyor.Ürettiği teknoloji ve 
çözümlerle yaşamı yeniden şekillendiren Fujitsu,“6. Kamu Yararına Teknoloji Konferansı”nda,kamu sektöründe verimliliği artıracak çözümlerin yanı sıra, bilişim dünyasına ışık tutacak pek çok önemli konu ele alınacak.
Genel Müdür Bahadır’ın açılış konuşmasıyla başlayacak
Fujitsu yeni Genel Müdürü Selda Bağdat Bahadır’ın açılış konuşmasıyla başlayacak konferansta, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu ve Japon Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Takahiko Katsumata, konuşma yapacak. Kamu Yararına Teknoloji Konferansı’nda bu yıl, konusunda uzman yerli ve yabancı 20’den fazla konuşmacı yer alıyor.
Brandwitte “İnsan odaklı inovasyon”u anlatacak
Konferansta, Fujitsu Depolama Ürün Grubu Başkanı Bernhard Brandwitte “İnsan odaklı inovasyon”, Fujitsu Laboratuvarları Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Dr. Adel Rouz “Fujitsu AR-GE yatırımları ve stratejileri” ve Fujitsu Global Sunucu Platformları Başkan Yardımcısı Udo Würtz “Data center konsolidasyon stratejilerine bakış” başlıklı sunum yapacak.
Panel de düzenlendi
Bilişim sektörünün önemli isimlerinin yer alacağı paralel oturumların yanı sıra, “Data center konsolidasyonu ve iş sürekliliği” konulu bir de panel düzenlendi Alanında uzman konuşmacıların yer aldığı panelin konuşmacıları arasında, Intel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Yalım Eriştiren,
Bankalararası Kart Merkezi Genel Müdürü Dr. Soner Canko, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Kamu Sektöründen Erhan Yalçın, TÜBİSAD Bilgi Merkezi Komisyonu Başkanı Mustafa Çağan ve Türkiye Bilişim Derneği Başkanı İlker Tabak da yer alıyor.
Hiçbir etkinlikte bulunamayacak dopdolu fuar
Öte yendan Fujitsu Türkiye yaptığı duyuruda “En yeni ürün, servis, BT çözümleri ve toplumu şekillendiren en son teknolojilerin yer alacağı, hiçbir etkinlikte bulamayacağınız dopdolu fuar alanımız ile bir anlamda teknoloji dünyasına vizyon katacak etkinliğimize katılımınızdan memnuniyet duyarız.”denildi.

 

Share
442 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2