logo

14 Haziran 2016

“41 kere maşaAllah”

Mercekhaber Yayın Kurulu 3.yılında 41.toplantısını ailece bir araya gelerek Üsküdar Feti Paşa Korusu’nda iftar yaptı.

Haber / İslim Kübra Canbekliyayın kurulu

Yayın Kurulu’nun her ay düzenlediği ve bu ayki 41. İstişare toplantısına tam tamına 41 kişi katıldı. Başkan Yardımcısı Adnan Güven’in ev sahipliğinde verilen iftar programı ailece gerçekleşti. İftar yemeğinden sonra yaklaşık 4 saat süren toplantı Başkan Vekili Ahmet Al’ın başkanlığında devam etti. Ressam Hattat Fikri Demirbaş gecenin konuğu oldu.

yayıınn kurulu
Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu Başkanı İbrahim Biter’in başka bir toplantıya katılmasıyla Başkanlığı devralan Başkan Vekili Ahmet Al açılış konuşmasını yaptı ve gecenin ev sahibi Adnan Güven’i tebrik etti. Sofra duasının ardından bayramdan sonra yapılacak istişare toplantısı için yine ailece piknik yapılaması kararı alındı. Başkan Al, Mercekhaber Gazetesi’nin gelişimi hakkındaki notlarının olduğunu önümüzdeki ay bunun açıklanacağının daha uygun bir zaman olduğunu belirtti. İkinci olarak alınan kararda Sami Çiriş Sosyal İşler başkanlığına getirildi. Sami Çiriş yanı sıra Sosyal İşler Başkan Yardımcılığına getirilen Hasan Zeki Amasyalı’nın da birlikte aynı görevi üstleneceği açıklandı.

yaayın kurulıu
Geceye katılım sağlayan başta Ahmet Al olmak üzere, Mehmet Derviş Canbekli, gecenin ev sahipliğini üstlenen Adnan Güven, Mustafa Hakkı Sezgin, Av. Aydoğan Ahıakın, Hasan Zeki Amasyalı, Sami Çiriş, eşleri ve çocukları da katıldı.yayıın kurulu

yayın kuruulu

yayın kurullu

Share
515 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2