logo

27 Nisan 2015

3. ETAP MESİRE ALANINDA SONA DOĞRU

4Şanlıurfa’daki vatandaşların en fazla rağbet gösterdiği Karaköprü ilçesindeki mesire alanı etap etap büyüyor.

Karaköprü Belediyesine bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından mesire alanının 3. etap çalışmaları devam ederken ilçe nüfusu kadar ağaçlandırma kampanyası tüm hızıyla sürüyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi eşi Sema Çiftçi beraberinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte 3. etap mesire alanında çalışmaları inceleyerek alanda ağaç dikti.

BAŞKAN ÇİFTÇİ; “YEŞİLE ÖNEM VERİYORUZ”

Şanlıurfa’nın en büyük yeşil alanı olma özeliğini taşıyan mesire alanının 3. etabında devam eden çalışmaları ile ilgili açıklama yapan Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi; “Karaköprü Belediyemiz tarafından 3 yıldır etaplar halinde yapılan mesire alanındayız. Toplam 170 dönümü kapsıyor.  3. etap mesire alanımızda Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğümüzün başlatmış olduğu alan 70 bin m2’lik  bir yere sahip olmaktadır. Bugün AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte gelerek ağaçlandırma çalışması yaptık. yaklaşık 15-20 gün civarında biteceğini planlıyoruz. Yoğun bir nüfusa genç bir nüfusa sahibiz bizlerde Belediye olarak yeşile önem veriyoruz. Bizler zaten bu yıl  nüfusumuz kadar olan 115 bin ağaç dikim kampanyası başlattık. Bugüne kadar 25 bin ağaç diktik. İlçemizin çeşitli noktalarında da mesire alanı oluşturma çalışmalarımız devam ediyor. Karaköprü Belediyesi her dakikasını her saniyesini çalışma ile geçirerek halkına verimli olma ile onlara hizmet etmekle geçiriyor. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Share
279 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2