logo

26 Nisan 2015

23 NİSAN’DA KARAKÖPRÜ’YÜ ÇOCUKLAR YÖNETTİ

223 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Karaköprü Belediye Meclisini çocuklar yönetti. Belediye Meclis Salonu’ndaki toplantıda çeşitli kararlar alındı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Karaköprü Belediyesi tarafından “1. Karaköprü Çocuk Meclisi” toplantısı yapıldı.

Meclis salonunda gerçekleştirilen ‘Çocuk Meclisi” toplantısına; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve Eşi Sema Çiftçi, Karaköprü Belediyesi Meclis Üyeleri, çocuklar ve veliler katıldı.

Karaköprü Çocuk Meclisinin 1. Oturumundan önce Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi ve Eşi Sema Çiftçi, Karaköprü Belediye Meclis üyeleri ile birlikte öğrencilere ve velilere karanfil dağıttı.

Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Meclis Başkanlık görevini 11 yaşındaki 100. Yıl ilkokul öğrencisi Zeliha Kübra Toprak’a bıraktı.

11 yaşındaki Zeliha Kübra Toprak tarafından yönetilen “Karaköprü Çocuk Meclisinin” 1. Oturumunda; Çocuk işçiliğinin yasaklanması, Çocukların dilendirilmesinin yasaklanması, Karaköprü  Doğukent Mahallesi Ada-2015 Parsel-23’te çocuklar için oyun dünyasının yapılması ve Akbayır Mahallesinde yapılacak olan yaşam parkı içinde bilim ve kütüphane merkezinin yapılması ile ilgili kararlar oy birliği ile alındı. Çocuk Meclisi toplantısının ardından Karaköprü Belediye Başkanlığı tarafından öğrencilere ve velilere çeşitli hediyeler verildi.

 

 

Share
262 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

9+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2