logo

reklam
25 Nisan 2017

23 NİSAN DAHA BİR COŞKULU KUTLANDI

Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanemizde yatarak yada ayaktan tedavi gören çocuk hastaların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Pendik Belediyesi ile birlikte düzenlenen 2. Geleneksel “Mutlu Bayramım” etkinli Nasibe Eryetiş Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Hayata Renk Ver Derneği ve diğer gönüllülerle gerçekleştirilmiştir.

Geleneksel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 2. Geleneksel ‘Mutlu Bayram ‘ etkinliği İstanbul Anadolu Yakası Güney Kamu Hastaneler Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm.Dr. Yakup ÇAĞ Hastane baş hekim yar. Dr Mustafa Kerem ÖZYAVUZ, Hasta Hizmetleri Otelcilik müd. Eylem AŞIK Strateji Krdinasyon Birim sor.Perihan ASLAN ve Pendik Belediye Başkan yardımcısı Öznur CANAYAKIN ve yerel basın mensupları yanı sıra  bir çok davetli katıldı

Etkinlite

      Palyaço ve sihirbazlık gösterileri eşliğinde oyunlar oynayan çocuklar neşeli dakikalar yaşadı. Sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin de eşlik ettiği kutlamada çocukların eğlenceli bir gün geçirmesi için çeşitli aktiviteler düzenlendi. Program sonunda hastanede tedavi gören çocuklara palyaçolar eşliğinde hediyeler verildi.

Share
561 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2