logo

27 Mayıs 2016

170. TAZİYE EVİ VE ÇOK AMAÇLI SALON YAPIMINDA SONA GELİNDİ

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın seçimlerden önce vadettiği çok amaçlı salon, taziye evi ve kadın kültür merkezi projeleri bir bir hayata geçmeye devam ediyor. Son olarak Yukarı Beydaş Mahallesi Göklü mezrasındaki taziye evinin eksikliklerini yerinde inceleyen ekipler kısa süre sonra mahallelinin hizmetinde olacağının müjdesini verdi.1.

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın seçimlerden önce vadettiği çok amaçlı salon, taziye evi ve kadın kültür merkezleri Akçakale’nin her mahallesinde görülüyor.

Yukarı Beydaş Mahallesi Göklü Mezrasında yaklaşık 50 gün önce yapım inşaatına başlanan Taziye evi ve çok amaçlı salon 2 bin m2 alana yapıldı.  250 m2 bina oturumu içinde çok amaçlı salon abdest alma yeri ve çay ocağı yapılarak halkın hizmetine sunulacak.

Tamamı Akçakale Belediyesi tarafından yapılan Taziye evinin açılışına sayılı günler kaldığını söyleyen Akçakale Belediye Başkan Vekili İbrahim Okay inşaatı yerinde inceleyerek; “Belediye Başkanımız Sayın Abdülhakim Ayhan verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Bizlerde bu şekilde inşaatları gezerek denetliyoruz. Mahalle halkının takdirini kazanan belediye başkanımıza bende teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten çok zor şartlar altında da olsa başkanımız Akçakale’mizde merkez ve kırsal ayrımı yapmadan her türlü hizmeti ulaştırıyor. Bizlerde yaşanan bu yoğun tempoya ayak uydurmaya çalışıyoruz. Bu gün Yukarı Beydaş Mahallemize bağlı Göklü mezrasındayız; Burada kaba inşaatı biten ve kapı penceresi takılan boyası yapılan salonumuzu çok kısa süre içerisinde mefruşatlarını ve muhtelif diğer küçük eksikliklerini de giderdikten sonra halkımızın hizmetine açacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun.” Dedi.

Ardından söz alan mahalle sakini Mahmut Büyükaslan ise ;”Yukarı Beydaş Göklü mahallesinde Akçakale belediye başkanımız tarafından bizlere taziye evi yapıldı bugünde boyası bitmek üzere Göklü mezrası sakinleri adına belediye başkanımıza çok çok  teşekkür ederiz.”Dedi

Share
256 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2