logo

reklam

17 AĞUSTOS HAARP TESLA VE 15 TEMMUZ


Dilek EJDER
gothereblackeagles4536@hotmail.com

10606354_1607764609437303_3380071360700004919_n17 AĞUSTOS  HAARP TESLA VE 15 TEMMUZ

15 Temmuz darbe girişiminden sonra…
Her nedense, 17 Ağustos depremi bi dürter oldu beni… Beynime yükleniyorum da yükleniyorum; geçmişe uzanıp bilinmeyenleri, saklı tutulanları tıpkı kozalağından çıkmış, ipek böceğinin ağları gibi çekmeye çalışıyorum!
Kim bilir belki de rölatif teori benimkisi… Her neyse!
Tesadüf mü bilmem ama bu dürtülerden sonra, 5- 6 Ağustos’ta İstanbul üssü büyük bir depremin beklendiğini, bunun yarında olunabilirliğini, 30 yılda gecikebilirliğini söylemeleri… Üstelik yakın zaman içinde, Fransız uzmanların sözüm ona araştırıp açıklamaları…
Hem de Ağustos ayında, hem de 15 Temmuz darbe girişiminden sonra… Oldukça manidar değil mi? “Belki yarın belki 30 yıl sonra” cümlesinin içinde gizli bir savunma saklı değil mi? “30 yıl sonrada olabilir” işte tamda burada bi durup düşünmek gerek… Eh malum ABD ve devr-i ihale olunan İsrail 17 Ağustos Haarp Tesla deprem makinelerini Gölcük Üssü denizaltı korunaklarına yerleştirip, işte tamda o kara gecede Marmara depreminin kader-i yazarları olmadılar mı?
15 Temmuz darbe başarısızlığı…

“ “B” planı Alevi Sünni çatışması yaratmak…” Tutmadı!
“C” planı, yeni bir Haarp Tesla makinesinin siren seslerimi?

Yani, yeni bir Ağustos depremi yaratmak mı? Kim bilir.

Ha unutmadan şunu da söylemeliyim; ben bu yazıyı yazarken, şunu fark ettim; bir tek bu kaygıları taşıyan ben değilmişim.

Bir televizyon kanalında Melih Gökçek 17 Ağustos depremini deşifre etti ve ben inanıyorum ki artık varsa da böyle bir planları, bunu ileriki zamanlara erteleyeceklerini… Her ne olursa olsun; su uyur,  düşmanın ise uyumayacağını bilerek, her daim hafızamızda canlı tutalım yeter!

İsterseniz 17 Ağustos’un Bilinmeyenlerini Bi Hatırlayalım Ha, Ne Dersiniz?

Söz konusu iki şüphe ya da teori diyelim…

İkisi de mümkün…

 • Sismik Bomba!
 • Haarp Tesla Deprem Makinesi!

 

Marmara depremini birebir yaşamış biri olarak, şunu çok net söyleyebilirim ki… Saat tam 03.00’da önce bir patlama sesi duyduk… Evet, bir patlama oldu ama ne? Acaba yan binada tüp mü patladı? Ama tüp patlaması böyle bir ses yükseltir miydi ki? Kısacası bir anda birçok şey düşünüp, ne olduğunu anlamaya çalışırken biz, saniyeler, saniyeler sonra deprem oldu.

Daha yakinen gören bir balıkçının ifadesi şu;

“Tam deprem olurken göğe bir ateş topu yükseldi. Gökyüzü aydınlandı. Yıldızları tutacak gibi oldum” Bu ifadeler birçok kişi tarafından tekrar edilip, sonrasında büyük ada açıklarında “Ağların eridiği”  söylentisi yayılınca; “Komplo teorileri” de devreye girdi tabi…

Peki, İzmit bölgesine sismik bomba atılmış olabilir mi?

Marmara depreminin görülmemiş ölçüde büyük olmasına bakılırsa… Olabilir elbette…

Peki, böyle bir bomba var mı?

Sismik bomba dünyanın çevresine yerleştirilmiş bir uydu olarak biliniyor! Dünyanın herhangi bir bölgesine, çok güçlü ses dalgası gönderebilen ve kırılmaya yüz tutmuş fay hatlarına gönderdiklerinde ise, sarsıntı şiddetinin beklenilenin üstünde olabiliritesi söylenilmektedir.

1999 Sabah Gazetesi Can Ataklı, Sedat Sertoğlu, Taha Kıvanç Yeni Şafak Gazetesi ve Fısıltı Gazetesi… Bunların ortak öngörüleri vardı ve hepside; “Komplo Teorileri” isimli filme dikkat çekiyorlardı.

Ki zaten üst akıllar ülkemizde tiyatro sahneleri açıp, oyuncuları belirleyip, oynanacak rolleri yazıp çizmeden, önce bi kendi ülkelerinde, bunu, ya sinemalarında prova ediyorlar, yada tiyatroların da…

 

 

“Komplo Teorileri” filmi…

NASA’nın uzaya gönderdiği aracının yeryüzünü harekete geçirip depreme sebep olacağını, bunu da kullanıp ABD başkanının Türkiye ziyareti sırasında bir deprem gerçekleştireceklerini, depremin şiddetinin ise tamda olduğu gibi 7. 4 olabileceğini, ABD Başkanının da bu depremde öleceğini sunuyorlardı.

Asla ve asla göz ardı edilmemesi gereken bir gerçek var ki, tekrar edelim… Bize oyun oynayıp, oynanacak oyuncularını da içimizdeki üç hain kardeşten birini seçen dış güçler, evvela kendi ülkelerinde bunu bir prova edip, içimizdekilere izleterek sistemi iyice beyinlerine yerleştiriyorlar. Çünkü insanlar kendilerinin de oynayarak tekrar edecekleri filmleri izledikçe tamda istenildiği gibi kahraman kesiliyorlar ya… Düşünülen; işin psikolojik boyutu ve halihazırda olup, teslimiyette oluşun aşısı aslında!

 

24 Ağustos 1999 Sabah Gazetesi;

ABD’nin “(H)ighFrequency (A)ctive (A)uroral (R)esearch (P)rogram”ı

Parantez içindeki harfleri bir araya getirdiğinde, programın adı çıkıyor.

Bu programın adı… HAARP!

HAARP şunları gerçekleştirecek:

1-Atmosferdeki termonükleer araçların elektromanyetik vuruşlarını değiştirmek…

2-Denizaltılarla haberleşmeyi kolaylaştırmak…

3-Radar sistemlerini son derece geliştirmek…

4-Çok büyük bir bölgede, ABD ordusu dışında tüm haberleşmeyi durdurmak…

5-Emass ve Cray bilgisayarları ile ortaklaşa, toprağın altını çok derinlere kadar incelemek…

6-Büyük alanlarda petrol, doğalgaz ve mineralleri tespit etmek…

7-Cruise füzeleri gibi her türlü saldırı silahı ve uçağı havada imha etmek…

Bu projeye karşıtı olan Amerikalı bilim adamları, bunun son derece tehlikeli olduğunu öngörüyorlar(dı). Zira Haarp öylesine bir güç haline gelebilir ki, onu elinde tutan dünyanın tartışmasız hakimi olacak!

Projenin karşıtlarından biride, ülkenin en ünlü jeofizikçilerinden Prof.Gordon J.F. MacDonald’e göre,

Elektromanyetik teknoloji; bakın daha neler yapabilir…

1-İklimleri değiştirebilir…

2-Kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir…

3-Ozon tabakası ile oynayabilir…

4-Deprem yaratabilir…

5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir…

6-Dünyanın enerji alanları ile oynayarak, insan beynini kontrol altına alabilir…

7-Radyasyon yaymayan termonükleer patlama oluşturabilir…

Üstelik, bunlar yapabildiklerinin sadece bir kısmı, imiş?

Ülkemizde, bu makineyi deneyeceklerini, zamanın Cumhurbaşkanı, Başbakanı, Genel Kurmay Başkanı biliyordu. ABD ve İsrailliler, olası İstanbul merkezli bir depremde 100.000 kişinin ölümü olabileceğini, bununda yüz milyar doları aşan maddi kayıp ve Türkiye’nin en az 25-30 yıl geriye gideceğini söyleyerek ikna-i kabiliyetlerini kullanmışlardı. Başarılı oldular mı? Elbette! Yoksa, Marmara depremi diye bir acı, tarihimize nasıl yazılmış, yüreğimize nasıl kazınmış olacaktı ki?

Gece saat tam 03:00’te 45 saniye süren deprem, beklenenin 10.000 kat üstünde bir güçle gelmişti ülke kapımıza, baba kapımıza, can kapımıza…

Artık Kocaeli enkaz altında inliyor ve can çekişiyordu.

Can çekişiyordu, yerle gök… Yer inliyor, gök dinliyordu!

Keçi can derdinde, kasap et derdindeydi yine…

Biz canımızın derdine düşmüştük…

İsrail ise enkaz altında kaç askerinin öldüğünü, kaçının yaralandığını ört pas etmeye çalışıyordu. Nasıl mı?

Bize yardım elini uzatmak için gele göründüler…

Bize uzattıkları yardım ellerini, tüm emareleri toplamak içindi tabi. Hemen bir hastane kurdular. Esas amaçları enkaz altında kalan askerlerini ve önemli askeri malzemelerini çıkararak götürmekti tabi. Kar üstüne yürümüş, iz belli etmemekti amaçları…

Tedbir olarak tüm bölge ve bütün İstanbul 4 saat süreyle haberleşme ablukası altına alınarak, elektrikler ve telefonlar kesildi! Cumhurbaşkanı dahi sabah saatlerinde; “Benim de telefonlarım kesikti” dedi! Şunu da hatırlatmada yarar var; Türkiye’de her yerin telefonları kesilse de, önemli kurumların kesilmez; zira uydu telefonlarının devreye girmesi lazımdı. Eh malum uydu iletişimini bize bırakırlar mıydı hiç? Onu da keseceklerdi bittabi!

Sabah saat 03:05 ile 06:30 arasında bölgede, hızlı ve de bir o kadar gizli askeri hareketlilik vardı. Herkes feryat figanken, bu olağanüstü gizli operasyondan kimin nasıl haberi olabilirdi ki? Bize acının iğnesini batırıp, gözümüze de bant yapıştırarak kör ebe oynatırlarken, onlar kendileri gibi karanlık gecenin örtüsünden de kaymaklanıp, TESLA makinesini ve yüzeye vuran tüm parçaları, tüm kalıntılarını toplayıp, yer altı ve yerüstündeki tüm emareleri de yok ediyorlardı.

Rus araştırma gemisi sabah saat 06:30’da bölgeye vardığında, etrafta delil olabilecek tek bir kalıntı kalmamıştı. Oysa Rus araştırma gemisi hava daha aydınlanmamışken varabilmişti. Ancak Haarp tesla gibi caniler, Rus gemisinin varmasından daha hızlı davranıp, insanımızın etinin üstünde yaratmış oldukları tüm lekeleri ortadan kaldırmışlardı. Ancak, asla ve asla insan ve eti ve hayatları üstünde oluşturulan hiçbir lekeyi silmezliğini bilmiyorlardı…

O lekeyi silecek silgi sadece ve sadece Yaradan’ın elinde(dir)ydi… Kulun o silgiyi almaya ve yarattığı lekeleri silmeye gücü yetmez(di) ! Leke kaybedilse de mutlak izi kalır)dı), iz ise adrese götürür(dü).

Ki işte bizde tamda o adreste kaleme almaya çalııyoruz.

Ne demişler; “Gizli boğaya gelen, eşkere doğurur. Bu kadar basit! Neyse nerde kalmıştık?

Bölge derhal askeri karantinaya alınarak; “Dalışa yasak bölge” ilan ediliyordu. Tabi ya;

“Deniz altında oluşan radyasyon anlaşılmasın…

Dibe çöken kalıntılar araştırılmasın…

Patlama sonucu meydana gelen denizaltı krateri ve çukur ortaya çıkarılmasın” dı.

Diğer yandan, bütün kara lekelerin temizliğini yaptıktan sonra Ecevit ve sonra da Demirel’in bölgeye gitmelerine izin verdiler. Onların dahi ne bölgeye uçuşlarına, ne de telefon irtibatı kurmalarına izin vardı. Kısacası İstanbul ve Kocaeli fiziki ve kaderiyle bu insanların ablukası altına alınarak habersiz teslimiyetteydiler.

Elektriklerin kesik oluşuyla tüm ışıkları söndü Marmara yüreğinin! İletişim kopukluğuyla o gün bu gündür,  Marmara, “Sus”, Marmara!

İçimizde hapsettiğimiz “Sus”larımızı tekrar bir çığlığa dönüştürmek gibi bir eylemleri daha olur mu, bu canilerin? Kim bilir!

Kaygılarımız çok ve hepside “Sus”

Sevgilerimle Dilek EJDER

 

10606354_1607764609437303_3380071360700004919_n

Share
1201 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÖŞE YAZILARI

 • GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR

  29 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Ey İman Edenler Zina Etmeyin, Gençligini Zinadan Koruyana Cennet Vardır (Kaynak Beyheki) .. GÜZELLİĞINDE İMTİHANI VAR Süleyman bin Yesâr, bir arkadaşıyla “Ebva” denen yerde konaklamışlardı. Arkadaşı yakındaki alışveriş yerinden bir şeyler almak üzere çadırdan ayrıldığı sırada Süleyman’ı geriden gözetleyen bir bedevi kadını hemen çadırın kapısına gelerek: – Buraya kadar gelir misin? diye seslendi. Süleyman, serili sofradan yiyecek isteyeceğini düşünerek bazı şeyleri alıp da kadına doğru yürürken kadının ikazı farklı oldu: – Ben yiyecek fa...
 • ÇOCUĞU ORTADAN KESİN

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  " ÇOCUĞU ORTADAN KESİN Hz. Davud zamanında genç bir kadın , çocuğunu alıp gezmeye çıkarmıştı . Dinlenmek amacıyla yeşillik bir yer bulup oraya oturdular. Bu sırada yanlarına başka bir kadın gelmişti . O kadının da yanında bir çocuğu vardı . Çocuklar hemen hemen aynı yaştalardı . Kadınlar tanıştılar . Sonradan gelen kadın diğer kadına nazaran yaşça büyüktü ve onun ablası konumundaydı . Aralarında konuşurlarken çocuklar da önlerinde oynuyorlardı . Bu sırada büyük kadının çocuğu çalılıkların arkasına girip gözden kaybolmuştu . Annesi bunun far...
 • Günaydın!!!

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  Misak ı Milli nin sınır taşı olan ve halkın % 70' i türkmen ve araplardan oluşan Kerkük şehrinde artık Kürdistan bayragı esiyor ve Maşallah istihbaratımız yeni anladı galiba... Kerkük Irak petrolünün % 40 ını üretiyor, Dünya'da petrol üretiminin önemli bir kaynağını Kerkük üretiyor. Misak ı Mili nin çizilmemesi için elinden geleni yapan İngiliz'in şımarık prensi Barzani bölgeyi yeni bir kavgaya doğru sürüklüyor. Bölgede zaten söz sahibi olan Kürdistan Irak Federe eyaletinin bu hareketi, bölgenin gerçek hakimi Arapları ve Türkleri hem birleşt...
 • TERÖR SİVİLLERİ VURMAKTADIR

  28 Mart 2017 KÖŞE YAZARLARI

  TERÖR     SİVİLLERİ   VURMAKTADIR Dünya üzerinde, terör olayları alabildiğine, devam etmektedir. Dünyayı yöneten güçler; sözde, kınamalar, yapsalar da; terörün devam etmesinden, mutlu gibi gözükmektedirler. Şu an Güney sınırımızdaki, tüm olaylar bunun en güzel delilidir. O coğrafyaya, kilometrelerce uzakta olan tüm güçler; sahne alabilmek için; bir birleri ile yarışmaktadırlar. Sonuçta; tüm Dünyaya silah satan ve o, satıştan yüklü bir miktarda para kazanan devletler; Dünyayı yönetmeye talip olan, devletlerdir. Üstelik, o bölgenin yer altı ze...
UA-36507442-2