logo

reklam
31 Ekim 2016

“15 Temmuz gazileri futbol müsabakasında ağırlandı”

1Bağcılarlı 15 Temmuz gazileri, Başakşehir Futbol Kulübü ile Akhisar Belediyespor arasında oynanan Süper Lig müsabakasını izledi. Protokol tribünlerinde ağırlanan 25 gazi, 6 golün atıldığı maç sırasında ellerindeki Türk bayraklarını dalgalandırırken binlerce taraftar tezahüratta bulunarak, sevgi gösterisinde bulundu.

Bağcılar Belediyesi ile Medipol Başakşehir Futbol Kulübü, 15 Temmuz gecesi ülkeyi işgal etmek için darbe yapmaya kalkan üniformalı hainlere karşı mücadele verirken yaralanan gazileri ağırladı.

Medipol Başakşehir Futbol Takımı ile Akhisar Belediyesi arasında geçen Pazar günü oynanan Süper Lig müsabakasının özel konukları vardı. Fatih Terim Stadı’ndaki batı protokolde yerlerini alan Bağcılarlı 25, 15 Temmuz gazisi ellerinde Türk bayraklarıyla iki takım arasında oynanan müsabakayı izledi. Bağcılar Belediyesi ile Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nün ağırladığı gaziler, bol gollü müsabaka sırasında ellerindeki Türk bayraklarını dalgalandırdı. Gaziler, tribünü dolduran binlerce taraftarın da alkışını topladı. Müsabaka, Medipol Başakşehir Futbol Kulübü’nün 5-1 galibiyetiyle sona erdi. Süper Lig’in ilk maçını Fenerbahçe ile oynayan Medipol Başakşehirli futbolcular, bu müsabakaya da şehitlerin isimlerinin yazılı olduğu forma ile çıkmışlardı.

Share
383 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2